Zprávy z města a okolí

Kultura Čtenářský servis Sport

[Top]

Kam za sportem

Bazén: čt 12. 4. 12 - 21, pá 13. 4. 12 - 21, so 14. 4. 12 - 21, ne 15. 4. 9 - 19 hod., po 16. 4. zavřeno, út 17. 4. 15 - 17, 18.30 - 21, st 18. 4. 18 - 21, čt 19. 4. 18 - 21, pá 20. 4. 6 - 8, 14 - 16, 18.30 - 21, so 21. 4. 12 - 21, ne 22. 4. 9 - 19 hodin

Sauna: út a čt (ženy) 15 - 21, st a pá (muži) 15 - 21, so (společná) 14 - 21 a ne (společná) 14 - 19 hodin

Fotbal: Kopřivnice: so 14. 4. v 16.30 hod. muži: Kopřivnice - Stachovice (okresní přebor), ve 14.15 dorost A: Kopřivnice - Šenov (župní soutěž), v 10 hod. dorost B: Kopřivnice - Bystré (okresní přebor sk. A), pá 20. 4. v 17 hod. benjamínci: Kopřivnice - Bílovec B (okresní přebor); Štramberk: so 21. 4. v 16.30 hod. Štramberk - Žilina (I. B třída); FC Vlčovice - Mniší: ne 22. 4. v 16.30 hod. dospělí: Vlčovice - Nebory (I. A třída, sk. B), ve 14 hod. žáci: Vlčovice - Fulnek (okresní přebor NJ)

Házená: ne 22. 4. v 10 hod. KH Tatra Kopřivnice - All. Praha (I. liga staršího dorostu)

Futsal: so 14. 4. v 19 hod. CC Jistebník - Bohemians Praha (I. Isoline liga ve futsalu - hala ZŠ E. Zátopka); so 21. 4. v 10.30 hod. Megas Frenštát - Gillotina Choceň (I. Isoline liga ve futsalu - hala SOU)

Atletika: so 21. 4. v 10 hod. Štramberská desítka (4. závod Lašské běžecké ligy a Lašské běžecké junior ligy)

Rekreační pěší turistika ASK: so 14. 4. v 7.37 hod. ČD Kopř. - ASK - Veř. - Mořkov sp. vl. 8.27 - ČD 8,33 pěší - M - spojka na - Z - Trojačka - Pod Trojačkou na - Ž - Kačeny - M - Domoraz - Hostašovice ČD - odj. 12.48 hod., 7 km, čas ukončení 14.23 hod.; so 14. 4. v 6.10 hod. ČD KČT Štramberk - pěší - Veř. M. Javorník - Pustevny; ne 15. 4. v 6.05 ČD Kopř. Rožnov - Dřev. městečko - 10 hod. Velikonoce na Valašsku; po 16. 4. KČT Příbor - Velikonoční přechod Smrku - spolu s KČT Frenštát + Štramberk; so 21. 4. jednodenní autobusový zájezd na pochod Po stopách Baťovy nedokončené železnice (trasy 13 a 23 km) - bližší inf. Poruba, tel. 10 - 10.30 hod. 89 30 64 nebo Blahutová, tel. 81 26 06

[Top]

Výsledky

Hokej: V úterý 20. 3. se konal ve Studénce turnaj základních škol 4. a 5. hokejových tříd, kterého se zúčastnilo 5 týmů. Hrálo se systémem každý s každým, dvě třetiny po 10 minutách. První zápas Kopřivnice hrála proti 4. tř. Nového Jičína. Další zápasy se hrály proti 5. tř. Nového Jičína, Petřvaldu a Studénce. Kopřivnice vyhrála všechna střetnutí a skončila na 1. místě. Nejlepším obráncem se stal Jan Filip z Kopřivnice. Výsledky: Kopřivnice - 4. tř. Nového Jičína 1:0, Kopřivnice - 5. tř. Nového Jičína 3:1, Kopřivnice - Petřvald 10:0, Kopřivnice - Studénka 4:1. Pořadí: 1. HC Kopřivnice, 2. 5. tř. Nového Jičína, 3. 4. tř. Nového Jičína, 4. HC Studénka, 5. KC Petřvald

Fotbal: ml. žáci: Vítkovice-Svinov - FC Kopřivnice 0:3, branky: Kostelník, Špaček, Závodný, Baník Ostrava B - FC Kopřivnice 3:0, FC Kopřivnice - Baník Havířov A 0:1, st. žáci: Vítkovice-Svinov - FC Kopřivnice 1:0, Baník Ostrava B - FC Kopřivnice 0:1, branka: Hanzelka, FC Kopřivnice - Baník Havířov A 0:1, dorost: TJ Spartak Lubina - Tatra Kopřivnice B 1:0, branka: Boháč, muži: Mošnov - Lubina 0:0, Lubina - Straník 3:2, branky: Jar. Friedl 2, J. Kuchař

Malá kopaná: Předkolo ligového poháru KMK Kopřivnice: D. T. Kopřivnice - FC Tr. Devills 0:2 (0:1), TC - 90" - FC Citrus Bordovice 3:3 (1:2) - 2:3 PK, Dynamo Závišice - FC Inter 0:2 (0:2), AC Lemon - FC Lubina 5:0 K, Santos Tichá - FK Synové 1:4 (1:2), FC Olivet Štramberk - Seliko 7:1 (1:0), Stará Garda - Real 4:2 (2:0), Morávia - Hošo Nošo 1:6 (0:5)

Plavání: O pohár starosty města Mohelnice: výsledky závodníků KVS Skokan Kopřivnice: 100 m motýlek: žačky (ročník 91-): 6. K. Staroňová 1:53,8; žáci (roč. 91-): 8. D. Merta 1:46,0; žačky (roč. 89/90): 4. A. Kalužová 1:23,8, 8. E. Pernová 1:31,0, 9. M. Skurková 1:32,5; žáci (roč. 89/90): 4. R. Polášek 1:19,4; 5. žačky (roč. 87/88): 12. M. Müllerová 1:21.9, 20. H. Staroňová 1:27,4; žáci (roč. 87/88): 3. D. Spál 1:17,5, 5. J. Matuš 1:19,2, 8. P. Gajdušek 1:22,4; 50 m znak: žačky (roč. 92/93): 4. K. Lakomá 49,6, 7. K. Odrobiňáková 52,1; žáci (roč. 92/93): 5. P. Svoboda 48,0; 100 m znak: žačky (roč. 91-): 8. K. Staroňová 1:41,7; žáci (roč. 91-): 5. D. Merta 1:36,0; žačky (roč. 89/90): 5. A. Kalužová 1:21,4, 6. M. Skurková 1:25,5, 8. E. Pernová 1:25,9; žáci (roč. 89/90): 1. R. Polášek 1:16,7; žačky (roč. 87/88): 6. H. Staroňová 1:17,1, 15. M. Müllerová 1:22,4; žáci (roč. 87/88): 2. D. Spál 1:11,5, 8. J. Matuš 1:20,0, 10. P. Gajdušek 1:21,1; 50 m prsa: žačky (roč. 92/93): 4. K. Lakomá 55,6, 5. K. Odrobiňáková 56,0; žáci (roč. 92/93): 10. P. Svoboda 55,9; 100 m prsa: žačky (roč. 91-): 7. K. Staroňová 1:49,5; žáci (roč. 91-) 4. D. Merta 1:38,8; žačky (roč. 89/90): 3. E. Pernová 1:27,7, 7. A. Kalužová 1:35,5, 15. M. Skurková 1:39,9; žáci (roč. 89/90): 2. R. Polášek 1:31,4; žačky (roč. 87/88): 3. H. Staroňová 1:20,5, 8. M. Müllerová 1:25,4; žáci (roč. 87/88): 3. J. Matuš 1:22,7, 4. D. Spál 1:25,5; 50 m volný způsob: žačky (roč. 92 - 99): 3. K. Lakomá 42,4, 7. K. Odrobiňáková 47,3; žáci (roč. 92/93): P. Svoboda 38,9; 100 m volný způsob: žačky (roč. 91-): 2. K. Staroňová 1:21,1; žáci (roč. 91-): 4. D. Merta 1:23,2; žačky (roč. 89/90): 2. A. Kalužová 1:08,6, 5. M. Skurková 1:11,8, 8. E. Pernová 1:12,7; žáci (roč. 89/90): 1. R. Polášek 1:06,0; žačky (roč. 87/88): 3. H. Staroňová 1:05,9, 7. M. Müllerová 1:08,0; žáci (roč.87/88): 1. D. Spál 1:01,0, 3. J. Matuš 1:05,8, 8. P. Gajdušek 1:09,5; 100 m polohový závod: žačky (roč. 92/93): 4. K. Lakomá 1:45,3, 8. K. Odrobiňáková 2:00,3; žáci (roč. 92/93): 4. P. Svoboda 1:45,7; žačky (roč. 91-): K. Staroňová 1:41,0; žáci (roč. 91-): 6. D. Merta 1:32,3; 200 m polohový závod: žačky (roč. 89/90): 5. E. Pernová 2:50,7, 6. A. Kalužová 2:54,8, 11. M. Skurková 3:10,6; žáci (roč. 89/90): 3. R. Polášek 2:47,5; žačky (roč. 87/88): 7. H. Staroňová 2:46,8, 10. M. Müllerová 2:48,1; žáci (roč. 87/88): 1. D. Spál 2:34,2, 3. J. Matuš 2:41,9, 7. P. Gajdušek 2:47,9

Sportovní gymnastika: v sobotu 31. března se gymnastky zúčastnily 11. ročníku Memoriálu Miloše Bortela ve Valašském Meziříčí, kde se sjelo 165 závodnic z 15 oddílů Moravy. V tomto maratonu se naše děvčata umístila takto: ročník 1994 a mladší. Kat. přípravek startovalo 55 závodnic: 1. A. Šťastná, TJ VOKD Poruba, 2. N. Fučková, Sokol M. Ostrava, 3. Novodomská, SG Přerov, 15. O. Paseková, 21. K. Pustějovská, 22. L. Boháčová, 31. D. Mituchovičová (všechny Kopř.), kat. ml. žákyně A 16 závodnic: 1. K. Solarová, Sokol M. Ostrava, 2. K. Skopalová, TJ Šumperk, 3. I. Hradilová, TJ S. Bučovice, 4. N. Machová, 8. L. Bujnošková, 9. J. Pěnčíková, 13. N. Pítrová (všechny Kopřivnice), kat. ml. žákyně B 46 závodnic: 1. T. Hofírková, Přerov, 2 A. Jandová, Přerov, 3. I. Hrivnáková, TJ Šumperk, 21. H. Nováková, 26. M. Duongová (obě Kopřivnice)

[Top]

Chlapci se umístili na poháru lépe než děvčata

M o h e l n i c e (hod) - Plavci kopřivnického Klubu vodních sportů Skokan se v sobotu 31. března zúčastnili druhého ročníku plaveckého pětiboje O pohár starosty města Mohelnice, na kterém si změřilo síly dvě stě závodníků ze čtrnácti klubů.

„Hodnotily se disciplíny - 100 m motýlek, 100 m znak, 100 m prsa, 100 m kraul a 200 m polohový závod a každý čas byl převeden na body. V roč. 87/88 nás nejlépe reprezentoval Dušan Spál, který zaplaval kvalitní osobní rekordy. Předvedl nejkvalitnější výkon celé soutěže a dostal i pohár starosty města Mohelnice. Zároveň po sečtení bodů v jednotlivých disciplínách se umístil na 1. místě. Za zmínku stojí osobní rekord na 100 m znak a 200 m pol. závod,“ řekl k výsledku Spála René Lakomý, prezident klubu a zároveň trenér. Honza Matuš, který obsadil celkově 3. místo, překvapil a zaplaval osobní rekord na 100 m kraul, 100 m prsa a 200 m polohový závod.

„Na výsledcích Hanky Staroňové, roč. 88, byla znát nemoc, nějaké osobní rekordy jsme nemohli čekat, ale v celkové kvalifikaci roč. 87 a 88 obsadila 5. místo, což je pěkné. Tato kategorie byla ze všech nejlépe obsazená, startovaly v ní čtyři reprezentantky ČR,“ hodnotil umístění Staroňové Lakomý.

Michaela Müllerová zaplavala osobní rekord na 100 m motýlek a 100 m prsa a podle trenéra předvedla kvalitní výkony. U děvčat největší skok dopředu udělala Andrea Kalužová, roč. 89, která na 100 m kraul zaplavala os. rekord, celkově obsadila 5. místo před Pernovou. „Tento rok opravdu hodně gradovala. Jen aby jí forma vydržela až do léta, kdy budou hlavní závody,“ dodal Lakomý.

Radek Polášek, roč. 89, na 100 m motýlka ztratil 100 bodů, které se mu už potom nepodařilo dohnat. Vyhrál 100 m znak, 100 m kraul, 2. m. na 100 m prsa, 200 m pol. závod - byla už vidět únava, ale zaplaval os. rekord, celkově obsadil 3. místo. Kateřině Staroňové, roč. 91, 100 m kraul, se podařil osobní rekord, i Danek Merta po nemoci zaplaval řadu kvalitních časů.

Ročník 92 a mladší plavali 4boj (50 m znak, 50 m kraul, 50 m prsa a 100 m pol. závod) - Kateřina Lakomá (výborný výkon na 50 m kraul a 100 m polohový závod), celkově čtvrtá, Kateřina Odrobiňáková (50 m prsa). Patrik Svoboda (roč. 92) 50 m kraul - celkově 2., ale po sečtení závěrečných výsledků to stačilo jen na 4. místo.

[Top]

Dorostenci vyhráli v Jablůnkově

Spartak Jablůnkov - FC Kopřivnice 1:2 (0:0)

J a b l ů n k o v (vn) - V dalším utkání hrála Kopřivnice v Jablůnkově, kde se hraje velmi nepříjemně před velkou diváckou kulisou. To, co se předpokládalo, se naplnilo a utkání bylo pro Kopřivnické velmi těžké. Domácí je přehrávali velkou bojovností a nadšeným výkonem. V první půli se hrálo vyrovnaně, ale ve druhé se opět projevila fyzická kondice a hosté utkání přivedli do vítězného konce.

Sestava: Polomský, Horák, Huške, Hanus, Tomek, Navrátil (80. Svoboda), Kubiš (84. Kalich), Vacca, Pláček (87. Peroutka), Bartoš, Hykel. Branky: 48. Bartoš, 52. Hanus

[Top]

V pátek a sobotu se utkají děti i dospělí ve florbalu

K o p ř i v n i c e (hod) - V hale Základní školy Emila Zátopka se uskuteční v pátek 13. a v sobotu 14. dubna pohár ve florbalu Kopřivnice Cup 2001. Pořadateli turnaje jsou ZŠ E. Zátopka a Severomoravská florbalová unie.

V pátek se utkají mládežnická družstva O pohár starosty města, která budou sestavena z žáků druhého stupně základních škol. Utkat by se mělo šest družstev z Kopřivnice a dvě z Ostravy. Mládežnická kategorie bude hrát o putovní pohár a čas utkání je určen na 3 x 7 minut. V sobotu budou hrát dospělí, kteří se narodili v roce 1984 a starší. Do soutěže je přihlášeno šest družstev, z toho čtyři domácí, hrací doba je určena na 3 x 10 minut.

„Hlavním motivem je zviditelnění florbalu v kopřivnickém regionu, od ředitele Základní školy Emila Zátopka Jana Mužíka vím, že se tady chtěly přihlásit nějaké týmy oficiálně do České florbalové unie,“ řekl Lukáš Strnad, sekretář Severomoravské florbalové unie.

[Top]

Pódiové skladby zaplnily halu

Se skladbou ’Léto’, kterou minulý týden
předvedla na místní Přehlídce pódiových
skladeb, by místní děvčata ráda uspěla
i na Euro týmech.

K o p ř i v n i c e (ili) - Oblastní autorskou přehlídku pódiových skladeb ČASPV hostila v neděli kopřivnická sportovní hala Středního odborného učiliště v Kopřivnici. Ve třiceti skladbách v délce od 2,30 do čtyř minut se představilo 287 cvičenců, kteří předvedli vše od klasického aerobiku přes taneční formy po gymnastické skladby s akrobatickými prvky. Přestože letošní ročník přehlídky nebyl postupový, sjeli se zájemci o pódiová vystoupení z devíti okresů.

Ocenění dostali v závěru všichni účinkující spolu s autory skladeb, ale tradičně vysokou laťku si podržela místní skupina SPV ASK Tatra Kopřivnice pod vedením Stanislavy Dratvové, která se v žákovských družstvech drží na špici od roku 1992. Se skladbou Léto na moderně zpracovanou folklórní hudbu Hradišťanu se kopřivnické cvičenky chystají letos uspět na soutěži Euro týmy. „Dvě a tři čtvrtě minuty trvající skladbu jsem s děvčaty nacvičovala celý rok. Není to jednoduché, protože pracuji s každým, kdo má chuť, píli a vytrvalost. Ale tím, že skladba má duši a my ji zvládneme technicky, se to dá povýšit ne na sport, ale na umění,“ ohodnotila výkon svěřenek Dratvová.

[Top]

Vlčovice si doma vysloužily jen bod za remízu

FC Vlčovice - FC Vidče 1:1 (1:0)

V l č o v i c e (dam) - Pouze bod si dokázali hráči Vlčovic podržet v nedělním utkání s Vidčí. V dešti a na těžkém terénu si domácí dokázali vytvořit celou řadu slibných šancí, ale prolomit střeleckou smůlu se jim nedařilo až do čtyřicáté třetí minuty, kdy rozhodčí potrestal ruku soupeře penaltou, kterou Vladan Rek proměnil. Také v druhém poločase je pronásledovala smůla v koncovce. „Kluci hrají s nasazením a zejména v domácích zápasech předvádějí dobrý výkon, bohužel schází nám trošku štěstí,“ tvrdí trenér Vlčovic Miroslav Káňa. Právě zmiňované štěstí však nechybělo soupeřům, kteří po chybě domácích dvacet minut před koncem vyrovnali. Konečné skóre 1:1 se ani přes několik obrovských šancí domácím nepodařilo zvrátit. „Dva body ze tří zápasů není výsledek, se kterým bych mohl být spokojen. Navíc si jej při našem postavení v tabulce ani nemůžeme dovolit. Věřím ale, že pokud budeme hrát tak, jak hrajeme, že se smůlu podaří prorazit,“ uvedl Káňa. Jestli to bude již v příštím zápase, kterým bude derby na příborském trávníku, si však netroufl odhadnout. Sestava: Špaček, Fojtík, Kabát, Němec, Rek, Paciorek, Hrnčárek, Harabiš, R. Juřena, M. Juřena, Kapica, Branka: Rek

[Top]

Štramberk porazil FC Kateřinice

TJ Kotouč Štramberk - FC Kateřinice 2:1 (2:1)

Š t r a m b e r k (dam) - Ostrý nástup do utkání předvedli na domácím hřišti ve třetím zápase jarní části fotbalisté Štramberka. Hned ve třetí minutě se gólem Radka Neničky ujali vedení a o pouhých šest minut později si tentýž hráč připsal i druhou branku. Tím si však Štramberští vybrali své střelecké štěstí až do konce zápasu a od doby, kdy zhruba ve třicáté minutě inkasovali jediný gól hostí, se již výsledek nezměnil. „Byl to špatný zápas s dobrým koncem,“ zhodnotil sobotní střetnutí trenér domácích Milan Gilar. Ten i přes výsledek považuje výkon svých svěřenců proti v tabulce výše postaveným Kateřinicím za slabý.

„Spokojený jsem jen s úvodem zápasu, pak se síly vyrovnaly a šance byly na obou stranách,“ prozradil Gilar. Na herním stylu Štramberských se prý projevily i výrazné změny v sestavě vynucené četnými zraněními a vysokou nemocností mužstva.

Sestava: Komačka, Socha, Žerdík, Kučera, P. Sýkora, Kocurek, Nenička, Jurák, Hykel, Bříza, střídali: Kvasnička, Kvita, Balhárek, branky: Nenička 2

[Top]

Kopřivnice opět prohrála

SK Statek Nová Horka - Kopřivnice 3:1 (1:0)

N o v á H o r k a (dam) - Naprostým debaklem znovu skončil pro kopřivnické muže sobotní zápas s posledním týmem tabulky. Místní tak dospěli tam, kam již delší dobu spějí, a pevně zakotvili na samém dně tabulky okresního přeboru. Autorem jediného gólu hostů byl deset minut před koncem po rohovém kopu Vlado Machciník.

Přesto, že Kopřivničtí měli nad svými soupeři kombinačně navrch, Nová Horka projevila v domácím prostředí nevšední touhu po vítězství a hrála s vysokým nasazením, zatímco Kopřivnice se ani ve třetím zápase jarní části soutěže neprobrala ze zimního spánku a na své konto si připsala další porážku.

Sestava: Šťastný, Pítr, Šmelko, Ferst, Petráš, Dražkovič, Maslák, Feilhauer, Kubiš, Machciník Sváček.
Branky: Machciník

[Top]

Karatisté dovezli domů sadu medailí

N e r a t o v i c e (hod) - Další vynikající úspěch dosáhli kopřivničtí karatisté minulý víkend na mistrovství ČR v karate, jež se konalo v Neratovicích u Prahy. Mistrovství se zúčastnilo celkem 250 karatistů z pětačtyřiceti oddílů z České republiky.

Kopřivnici reprezentoval Milan Burget ve váhové kategorii 60 kg, kde vybojoval zlatou medaili a získal titul mistr ČR, v prvním kole porazil Ždichynce z Plzně 3:2, ve druhém Lacka z Hodonína 6:1, ve třetím Čížka ze Strakonic 7:3 a ve finále se střetl s Kulíkem z Ústí nad Labem, kterého porazil 8:4.

Další kopřivnický odchovanec Stanislav Modráček ve váhové kategorii 70 kg získal bronzovou medaili. V prvním kolem narazil na Šíra z Českých Budějovic, kterému podlehl 1:2 (Šír se stal vítězem váhové kategorie), v repasáži vyhrál Modráček nad Vláškem z Náchoda 1:0 a Bláhou z Baníku Ostrava 3:1.

Lukáš Vlček, Marek Geryk a Miroslav Geryk, ti všichni nastoupili ve stejné váhové kategorii +80 kg, kde Marek Geryk získal druhé místo a stříbrnou medaili. V prvním kole se střetl Marek Geryk se Senohrábkem z Prahy, kterého zdolal 3:1, ve druhém se potkal s Kábrtem z Prahy a až po prodloužení postoupil Marek. Ve třetím kole na sebe narazili bratři Marek a Miroslav Gerykovi a Marek vyhrál nad Miroslavem 6:0. Ve finále se střetli Marek Geryk s Rajmanem z Pardubic, ale za stavu 1:2 nemohl pro zranění Marek pokračovat a musel na příkaz lékaře odstoupit.

„Jsem spokojen s výkonem a zlatou medailí Burgeta. Nejsem ale spokojen s umístěním Standy Modráčka, očekával jsem finále. Nejsem také spokojen pouze s jednou medailí ve váze +80 kg, kde jsme měli tři závodníky a mým tajným přáním mělo být finále Vlček - Geryk a bronz další Geryk, tzn. tři medaile.

Bohužel u všech závodníků proběhla minulý týden chřipka s horečkou, takže posledních deset dnů jsme toho moc nenatrénovali. V každém případě bych chtěl poděkovat všem mým svěřencům za vynikající reprezentaci našeho oddílu a města Kopřivnice,“ hodnotil výkony svých svěřenců kopřivnický trenér Vlastimil Žižka.

[Top]

Baráž o interligu prozatím odložena

Ostrava - Kopřivnice 25:23 (13:10)

O s t r a v a (pp) - V dalším utkání nadstavby 1. české ligy si mohli naši házenkáři již definitivně zajistit účast v baráži o mezinárodní soutěž HIL. Ale hráči Ostravy byli proti.

Úvod utkání byl velice vyrovnaný, družstva se střídala ve vedení a i přes nepřesnosti ve hře obou týmů se bylo na co dívat. Ovšem ve 20. minutě prvního poločasu převzalo aktivitu domácí družstvo a otočilo zápas s 5:6 na 8:6. Závěr poločasu se odehrával v jejich režii a poslední branka na 13:10 padla na vrub kopřivnické nedisciplinovanosti…

V úvodu druhé půle domácí dokázali ještě náskok zvýšit až na hrozivých 18:12. Poté po time-outu naši hráči zvedli hlavu a dokázali zkorigovat až na 19:18, ale dál už to nešlo. Domácí opírající se o výborného Štolcara v bráně a Čejku v útoku již zvrat nepřipustili.

U našich hráčů se projevilo sebeuspokojení z předešlého zápasu v Kostelci. Nezahrály střelecké opory Krčmář, Prepsl a hlavně v obraně nebylo vše v pořádku. „Nic se neděje, musíme zabrat doma v neděli proti Hranicím,“ řekl trenér Kopřivnice Miroslav Bartoň.

Sestava: Kličuk, Čapka, Krčmář 3/2, Veselý 4, Farkaš, Prepsl 1, Hanzelka 2, Dořičák 4, Brus 3, Šustala 5, Gřes 1

Rozhodčí: Bubeníček, Dušek, vyloučeni: 7:3, sedmičky 1/1:4:2, diváků: 100. Další výsledky: Hranice - Dvůr Králové n. L. 27:23, Jičín - Kostelec n. H. 21:21