Větřkovická přehrada

Pravidla fóra
Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany a k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici, k němuž slouží téma „Radnice odpovídá“. Městský orgán odpovídá standardně na dotaz pouze jednou. V případě, že přispěvatel žádá doplnění odpovědi, je nutné, aby dále postupoval podle zák. 106/1999 Sb.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Město Kopřivnice si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám. Na diskusní fórum nesmí být rovněž vkládány přispěvky a odkazy podporující politická a názorová hnutí.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky, které se netýkají tématu, nebo mají hrubý, urážlivý či jinak nevhodný obsah, mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.

Větřkovická přehrada

Příspěvekod Zdeněk Šustr » sob čer 22, 2019 7:10

Vážení spoluobčané - přátelé Přehrady,
obracím se na Vás jako občan, kterému není lhostejné, v jakém stavu se Přehrada nachází a jak se její návštěvníci chovají.
Mimo na hrázi dostavované objekty Tatrou za dotace Kraje se nic neděje. Návštěvník se dostane po rozbité panelové cestě
na parkoviště, kde zaplatí soukromému majiteli a dostane se na pláž. Není zřejmé, kde začíná a končí. Místa k ležení ve stínu
pod stromy byla až do minulého víkendu pokryta metrovou travou. Orientační, rezavé tabule vám dají protichůdné informace.
A výsledek? Řada návštěvníků vjíždí na hráz motorovými vozidly, mezi hrajícími si dětmi pobíhají psi a dokonce se zde i koupou!
Pokud si chcete udělat procházku okolo přehrady, narazíte na zcela zanedbané pěšiny a nebezpečné mostky. Procházku vám zpestří
četná tábořiště rybářů, kteří najíždí svými vozidly až ke břehu přes okolní pozemky.
Tento stav zřejmě těm, kteří za něj odpovídají nevadí. Vás, kterým vadí, vyzývám k tomu, abyste nemlčeli a zapojili se do diskuze
a vyvíjeli tlak na odpovědné. Prostředkem k nápravě by měla být veřejná jednání všech zainteresovaných stran a výsledkem stručný
a jasný provozní řád, který bude vyhovovt všem. Současně by měla být stanovena odpovědnost a způsob odstraňování nedostatků.
S pozdravem "Přehradě zdar" Zdeněk Šustr
Zdeněk Šustr
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 30, 2013 9:14
Karma: 0

Zpět na Obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron