Otevření nádraží ČD v souvislosti s regulací nonstopů

V tomto fóru naleznete odpovědi na dotazy určené Městskému úřadu v Kopřivnici. Své otázky s označením FÓRUM zasílejte na tuto emailovou adresu: jana.hromocukova(zavináč)koprivnice.cz

Moderátor: Jana Hromočuková

Otevření nádraží ČD v souvislosti s regulací nonstopů

Příspěvekod Lucie Petříčková » stř bře 11, 2015 19:07

Dobrý den,

na diskuzním fóru města se objevil dotaz ohledně změny otevírací doby čekárny na vlakovém nádraží v souvislosti s vyhláškou regulující nonstopy.

Obecně závazná vyhláška o zabezpečení místních záležitostí veřejného pořádku při provozování hostinských činností reguluje od 1. ledna 2015 konec otevírací doby restaurací s cílem omezit rušení nočního klidu a kriminalitu spojenou s provozem nočních podniků. Námět na řešení situace související s nonstop provozovnami, jejichž fungování významně ovlivňuje práva občanů, pohodu jejich bydlení a pokojné soužití, vzešel z jednání pracovní skupiny Sociální zázemí v rámci aktualizace Strategického plánu města.

Rozhodování o otevírací době čekárny na vlakovém nádraží v Kopřivnici, kde by mohli návštěvníci restauračních zařízení vyčkat na příjezd ranního vlaku, nespadá do kompetence města a je záležitostí Českých drah, a. s.

Lucie Petříčková
Oddělení vnějších vztahů
Lucie Petříčková
 
Příspěvky: 99
Registrován: stř črc 23, 2008 8:10
Karma: 4

Zpět na Radnice odpovídá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron