Dlažba cyklostezky na ulici Panské

V tomto fóru naleznete odpovědi na dotazy určené Městskému úřadu v Kopřivnici. Své otázky s označením FÓRUM zasílejte na tuto emailovou adresu: jana.hromocukova(zavináč)koprivnice.cz

Moderátor: Jana Hromočuková

Dlažba cyklostezky na ulici Panské

Příspěvekod Lucie Petříčková » pon bře 17, 2014 9:49

Dobrý den,

na diskuzním fóru města se objevil dotaz ohledně nekvalitní dlažby cyklostezky na ulici Panské.

Povrch cyklostezky je skutečně v nežádoucím stavu a ačkoliv se to na první pohled nezdá, město již podniklo spoustu kroků k nápravě - tedy výměně vadné červené zámkové dlažby cyklostezky. V první řadě byla uplatněna reklamace vzniklých vad, které bohužel zhotovitel odmítá odstranit. Z tohoto důvodu byly provedeny odběry vzorků dlažby, které byly následně podrobeny laboratorním zkouškám a projekt jako takový je v současné době posuzován na Katedře dopravního stavitelství Fakulty stavební VŠB–TU Ostrava. Na základě znaleckých posudků bude město v brzké době opakovaně jednat se zhotovitelem za účelem odstranění vad díla. Oprava cyklostezky si vyžádá nemalé finanční náklady, a proto je nezbytně nutné, aby město uplatnilo veškeré právní kroky, které by vedly k odstranění těchto vad zhotovitelem.

Jsme si vědomi toho, že špatný stav povrchu cyklostezky může způsobovat cyklistům nepříjemnosti, za což se velmi omlouváme. Laboratorní zkoušky jsou však bohužel zdlouhavé, a proto žádáme uživatele cyklostezky o shovívavost a trpělivost.

Lucie Petříčková
Oddělení vnějších vztahů
Lucie Petříčková
 
Příspěvky: 99
Registrován: stř črc 23, 2008 8:10
Karma: 4

Zpět na Radnice odpovídá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron