Výměna zvonků na sídlišti Jih

V tomto fóru naleznete odpovědi na dotazy určené Městskému úřadu v Kopřivnici. Své otázky s označením FÓRUM zasílejte na tuto emailovou adresu: jana.hromocukova(zavináč)koprivnice.cz

Moderátor: Jana Hromočuková

Výměna zvonků na sídlišti Jih

Příspěvekod Lucie Petříčková » pon úno 04, 2013 10:54

Dobrý den,

jeden z uživatelů diskuzního fóra se ptá, proč nebyla dokončena rekonstrukce městských domů na sídlišti Jih. Konkrétně jde o chybějící zvonky a fotobuňky v domě č. p. 1132.

Rekonstrukce zvonků a elektroinstalace na chodbách je zahrnuta do poslední etapy Integrovaného plánu rozvoje města na rok 2014. Jelikož nová zvonková tabla nejsou uznatelným nákladem pro čerpání dotace, bude jejich realizace nejprve diskutována s nájemníky. V domech, kde již nová zvonková tabla a čidla jsou, došlo k realizaci na základě podnětu nájemníků těchto domů, přičemž náklady spojené s výměnou si hradili sami formou ročního splácení v nájmu.

Totéž je možné realizovat i v dalších domech na základě písemné žádosti podepsané všemi nájemníky s prohlášením, že náklady s tímto spojené uhradí nájemci v plném rozsahu nejpozději do konce kalendářního roku, ve kterém bude změna realizována. Jednání mezi úřadem a nájemníky zprostředkovávají domovní důvěrníci.

Lucie Petříčková
Oddělení vnějších vztahů
Lucie Petříčková
 
Příspěvky: 99
Registrován: stř črc 23, 2008 8:10
Karma: 4

Zpět na Radnice odpovídá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron