Nový způsob registrace od 7. 1. 2013

Reakce na náměty ze schránek důvěry umístěných na území města Kopřivnice

Moderátor: Jana Hromočuková

Nový způsob registrace od 7. 1. 2013

Příspěvekod radek » pon led 07, 2013 14:22

Vážení diskutující,

7. ledna 2013 došlo ke změně pravidel diskuzního fóra města Kopřivnice. Od tohoto dne do něj mohou uživatelé přispívat pouze pod svými pravými jmény.

Diskuzní fórum má sloužit k výměně názorů na témata související s děním v našem městě. Nejde o prostor pro vulgární napadání, šíření pomluv či vyhrožování pod smyšlenou identitou. Fórum rovněž neslouží k šíření reklamy a spamu, ani k uveřejňování odkazů na stránky s nelegálním obsahem. Bohužel, ke všem jmenovaným případům během posledního roku došlo, a proto přistupujeme k zrušení anonymity, za kterou se často skrývali autoři příspěvků odporujících nastaveným pravidlům.

7. ledna 2013 byly deaktivovány všechny dřívější registrace. Kdo chce nadále vkládat své příspěvky, musí se opětovně zaregistrovat jedním z následujících způsobů:

1. prostřednictvím e-mailu a korespondenční adresy
Zašlete žádost o registraci se svým jménem a adresou na e-mail webmaster(zavináč)koprivnice.cz. Do 5 pracovních dnů od přijetí Vaší žádosti Vám bude zaslán doporučený dopis s přístupovými údaji.

2. prostřednictvím datové schránky
Zašlete žádost o registraci ze své datové schránky (registrované na fyzickou osobu) do datové schránky Městského úřadu Kopřivnice (42bb7zg). Do 2 pracovních dnů od přijetí Vaší žádosti Vám bude zaslána datová zpráva s přístupovými údaji.

Stávající témata zůstanou zachována a nově registrovaní diskutující do nich budou moci i nadále přispívat pod svými jmény. Ostatní pravidla diskuzního fóra se nemění. Věříme, že zrušení anonymity diskutujících přispěje k civilizovanější diskuzi a pro slušné uživatele nebude žádným problémem.

Souhlas se zpracováním osobních údajů.
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v žádosti o registraci do diskuzního fóra města Kopřivnice správcem Město Kopřivnice, se sídlem Štefánikova 1163, 742 21 Kopřivnice, Česká republika, IČ: 00298077 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v žádosti o registraci, a to po celou dobu využívaní diskusního fóra. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v žádosti o registraci do diskuzního fóra shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely registrace a zasílání přístupových údajů do diskuzního fóra, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci žádost o zrušení registrace.

Prohlášení správce
Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny.

Ochrana osobních údajů – Informace poskytované správcem - http://www.koprivnice.cz/osobniudaje

Odbor školství, kultury a sportu
radek
Site Admin
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř led 26, 2005 10:09
Karma: 1

Zpět na Schránky důvěry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron