Dotazy na tiskovou mluvčí

V tomto fóru naleznete odpovědi na dotazy určené Městskému úřadu v Kopřivnici. Své otázky s označením FÓRUM zasílejte na tuto emailovou adresu: jana.hromocukova(zavináč)koprivnice.cz

Moderátor: Jana Hromočuková

Dotazy na tiskovou mluvčí

Příspěvekod Lucie Petříčková » čtv led 19, 2012 13:38

Dobrý den,

na diskuzním fóru města se objevila připomínka, že radnice neodpovídá na dotazy a že e-maily zasílané tiskové mluvčí jsou nedoručitelné.

Diskuzní fórum slouží skutečně nejen k výměně názorů mezi občany, ale také k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici. Ty jsou však zodpovídány prostřednictvím tématu „Radnice odpovídá“, kam je můžete zasílat na e-mailovou adresu lucie.petrickova(zavináč)koprivnice.cz. Tato adresa je samozřejmě funkční pouze v případě, že zavináč nebudete psát slovem, nýbrž známým symbolem. Adresy na internetových stránkách města jsou v tomto formátu uváděny z důvodu ochrany proti spamům.

Diskuzní fórum pravidelně pročítáme, a pokud nalezneme nezodpovězený dotaz směřovaný na radnici, snažíme se na něj v co nejkratší době reagovat (stejně jako v diskutovaném příspěvku týkajícím se kontejnerů na tříděný odpad ze dne 13. ledna 2012). Pokud se Vám ovšem stane, že radnice nereaguje, případně Vám nestačí reakce ostatních uživatelů, zašlete prosím svůj dotaz tiskové mluvčí na výše uvedenou e-mailovou adresu.

Zároveň bych touto cestou ráda požádala všechny uživatele, aby respektovali pravidla diskuzního fóra. Některé příspěvky jsou mnohdy za hranicemi lidské slušnosti a jejich čtení vyžaduje opravdu velkou míru tolerance. Dle stanovených pravidel mohou být takovéto příspěvky vymazány a jejich autorům může být na fórum zakázán přístup - jelikož tato opatření považuji za krajní řešení, žádám všechny uživatele tohoto fóra o dodržování zásad slušnosti.

Lucie Petříčková
Oddělení vnějších vztahů
Lucie Petříčková
 
Příspěvky: 99
Registrován: stř črc 23, 2008 8:10
Karma: 4

Zpět na Radnice odpovídá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron