Kopřivnické noviny - dopisy čtenářů

Pravidla fóra
Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany a k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici, k němuž slouží téma „Radnice odpovídá“. Městský orgán odpovídá standardně na dotaz pouze jednou. V případě, že přispěvatel žádá doplnění odpovědi, je nutné, aby dále postupoval podle zák. 106/1999 Sb.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Město Kopřivnice si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám. Na diskusní fórum nesmí být rovněž vkládány přispěvky a odkazy podporující politická a názorová hnutí.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky, které se netýkají tématu, nebo mají hrubý, urážlivý či jinak nevhodný obsah, mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.

Kopřivnické noviny - dopisy čtenářů

Příspěvekod MQR » čtv pro 22, 2011 16:39

Vím, že Kopřivnické noviny nezodpovídají na dopisy čtenářů, ovšem neuškodilo by, kdyby si je před uveřejněním přečetli a zjistili si okolnosti výroků. Někteří lidé je totiž využívají pro vypořádávání se s vlastními záležitostmi, jako například paní Viktorie Mikulková.
Tato osoba si zřejmě usmyslela, že jako vedoucí taneční skupiny THARA (kterou se snažila vychválit jako pouhý divák ve vydání 24.11 2011) pošpiní konkurenci taneční skupinu Farridah a využije k tomu nebohé neinformované čtenáře (Kopřivnické noviny ze dne 22.12 2011). Paní Mikulková zkritizovala jejich vystoupení na Koloně tanečních kurzů 2011, přes to, že skupina Farridah na Koloně vůbec nevystupovala. Toto není její první počin a já doufám, že Kopřivnické noviny zamezí jejímu dalšímu vychloubání se a kritizování okolí.
Děkuji.
MQR
 

Re: Kopřivnické noviny - dopisy čtenářů

Příspěvekod Dance13 » pát pro 30, 2011 21:16

Dobrý večer,
nedá mi to a musím reagovat na tento příspěvek. V KN není vůbec uvedený název taneční skupiny Farridah, nicméně jako členka taneční skupiny Thara (a opravdu nejsem paní Mikulková) můžu zodpovědně prohlásit, že paní Mikulková nikdy nebyla a není vedoucí tohoto sdružení a stejně jako ostatní lidé má právo na svůj názor. Mě se také některá vystoupení místních tanečních sdružení líbí a jsem z nich nadšená, některá naopak. Věnuji se tanci již od útlého dětství a také tanec opravdu miluji a proto mě mrzí toto soupeření a "válka" tanečních skupin. Možná by bylo lepší dát se dohromady a vymyslet festival, akci apod. něco pro lidi, kde by měli možnost vidět různé styly a nadšení pro věc. Věřím totiž, že člověk, který miluje tanec nemůže mít zlou duši, pokud tanec dělá s vášní a pro tanec samotný.
Přeji Všem krásný Nový rok 2012.
Dance13
 

Re: Kopřivnické noviny - dopisy čtenářů

Příspěvekod Mirka » pon úno 13, 2012 12:12

Obávám se, že právě tento příspěvek je zavádějící pro nebohé neinformované čtenáře. Jako zakládající členka a vedoucí taneční skupiny THARA Kopřivnice mohu konstatovat, že paní Viktorie Mikulková kvůli vzdálenému místu bydliště není, ani nikdy nebyla naší členkou, natož vedoucí. Je pouze naší příznivkyní, kterých máme dle došlých reakcí vícero. Paní Viktorie mi dne 17.1. zaslala email, ve kterém se mi omluvila a vysvětlila, co způsobila svou chybou, že v jejím příspěvku chyběla část textu. Dle její informace zaslala svou omluvu i Kopřivnickým novinám spolu s prosbou o její uveřejnění.
Chápu její důvody, vždyť již ve svém listopadovém článku dala jasně najevo, že nevyznává orient. Je věcí názoru, kdo má rád jaký tanec a nás těší, že máme příznivce i mimo Kopřivnici a blízké okolí. V našem tanečním sdružení orient není stěžejní, chápeme jej jen jako průpravu na latinu a flamenko, pro pokročilejší zájemce. Pokud snad nevíte ani to, zabýváme se i jinými druhy tanců (irské tance, americký step) a snad právě proto máme i jiné příznivce. Za uplynulá léta jsem učila různé formy tance v Kopřivnici i na jiných místech republiky, kde byly účastnice ze Slovenska, ba i z Polska a setkala jsem se i s tanečnicemi, které přímo opovrhují orientálními tanci pro jejich jednoduchost, podbízivost a hraný flirt, který dle jejich názoru nepatří na veřejnost, což samozřejmě respektuji.
Těžko říct kde se vlastně stala větší chyba? U toho kdo díky nevědomosti šíří „svou pravdu“ mezi kopřivnickou veřejností, nebo u toho kdo se přizná k chybě a má snahu vše vysvětlit a veřejně se omluvit?
Miroslava Břusková, vedoucí TS RELAX Kopřivnice.
Mirka
 

Re: Kopřivnické noviny - dopisy čtenářů

Příspěvekod vikimik » úte úno 28, 2012 11:43

Dobrý den. Vzhledem ke skutečnosti, že má omluva nebyla v kopřivnických novinách otištěna volím alespoň tuto cestu k uskutečnění
Omlouvám se redakci kopřivnických novin za chybu, která se stala při kopírování mého příspěvku ke Koloně tanečních kurzů 2011. Nejsem totiž vyznavačem vymožeností techniky. V Kopřivnici jsem strávila několik studentských let, často a ráda se vracím při návštěvě rodiny. Byla bych nerada, kdyby mé postřehy vyzněly negativně.
Můj příspěvek měl znít takto:
… Musím konstatovat, že kolona tanečních vedená manželi Syrkovými byla velmi působivá a bezpochyby ji umocnila předvánoční atmosféra prolínající se celým večerem. Děkuji za zážitek a přeji hodně zdaru při další práci s mládeží. Můj výsledný dojem byl ovšem negativně ovlivněn vystoupením [color=#FF0000]dětí na koloně, která by měla navést mládež k dalšímu pokračování a to nejen párů ale i jednotlivců. Zatím to vypadá, že studentky se mohou realizovat pouze v
„ orientální bublině“, která Kopřivnici vévodí. Moje neteř i dcera říkají, že kam člověk přijde, narazí na vystoupení odrostlejších dorostenek ze studia Faridah...
Chtěla bych zdůraznit, že takový je názor zástupkyň dorostenecké mládeže.
Možná je to opravdu způsobeno nevědomostí pořadatelů různých kulturních akcí ve městě, protože stejně jako moje neteř sami nehledají a zhýčkáni reklamami jen čekají, co jim bude nabídnuto.
Na zářijové show TS RELAX oceňuji nejen taneční výkony a výsledky některých vystupujících, ale hlavně skutečnost, že to nebyla jen přehlídka různých tanečních skupin, nýbrž rozkošatěný celek, který gradoval a tím připomínal divadelní představení.
Po přečtení reakce p.Hany Chocholaté na můj omyl mě napadl už jen výrok Williama Shakespeara: „Nic není dobré nebo špatné. To z toho dělá až naše přemýšlení“.

Ještě jednou se omlouvám za svou chybu způsobenou předvánočním shonem a prosím o zveřejnění opravy.

Děkuji
Viktorie Mikulková
vikimik
 


Zpět na Obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron