Rekonstrukce ulice Štramberské

V tomto fóru naleznete odpovědi na dotazy určené Městskému úřadu v Kopřivnici. Své otázky s označením FÓRUM zasílejte na tuto emailovou adresu: jana.hromocukova(zavináč)koprivnice.cz

Moderátor: Jana Hromočuková

Rekonstrukce ulice Štramberské

Příspěvekod Lucie Petříčková » pon bře 05, 2012 16:19

Dobrý den,

ráda bych reagovala na příspěvek ohledně výběru firmy Colas CZ, a. s., jako zhotovitele projektu "Revitalizace ulice Štefánikova včetně přilehlého veřejného prostranství".

Firma Colas CZ, a. s., byla vybrána na základě výběrového řízení realizovaného v souladu se zákonem o veřejných zakázkách. Oznámení o zahájení zadávacího řízení a výzva k podání nabídek pro veřejnou zakázku na stavební práce jsou zveřejněny na http://www.koprivnice.cz pod záložkou Radnice v sekci Veřejné zakázky.

Jedním z požadavků výběrového řízení bylo předložení seznamu minimálně pěti staveb obdobného charakteru provedených uchazečem za poslední tři roky, a to včetně osvědčení objednatelů o řádném plnění těchto stavebních prací. Firma Colas CZ, a. s., splnila všechny požadavky dle výběrového řízení.

V současné době běží patnáctidenní lhůta pro případná odvolání uchazečů. V případě bezproblémového dokončení výběrového řízení by měla být stavba zahájena v dubnu 2012.

Lucie Petříčková
Oddělení vnějších vztahů
Lucie Petříčková
 
Příspěvky: 99
Registrován: stř črc 23, 2008 8:10
Karma: 4

Zpět na Radnice odpovídá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron