Obecní ples 2012

V tomto fóru naleznete odpovědi na dotazy určené Městskému úřadu v Kopřivnici. Své otázky s označením FÓRUM zasílejte na tuto emailovou adresu: jana.hromocukova(zavináč)koprivnice.cz

Moderátor: Jana Hromočuková

Obecní ples 2012

Příspěvekod Lucie Petříčková » stř úno 01, 2012 17:08

Dobrý den,

na diskuzním fóru se objevila stížnost na to, že při zahájení oficiálního předprodeje vstupenek na Obecní ples 2012 nebyl ve velkém sále kulturního domu dostatek volných míst.

Jednou z atraktivit zmíněného plesu je nejen kvalitní program, ale i hodnotné sponzorské dary, které lze vyhrát. Za tímto účelem se město snaží oslovit co nejširší spektrum místních podnikatelů (jen pro zajímavost uvádím, že v letošním roce jich bylo 36, a pokud se v příštím roce zapojí i další, budeme jen rádi). Sponzor kromě prostoru k vlastní reklamě na plese získává i dvě vstupenky zdarma. Jelikož málokdo chodí na ples pouze v páru, mají sponzoři také možnost rezervace dalších míst (již zpoplatněných) a logicky si většinou zamluví celý stůl. V případě, že by této možnosti využili všichni naši letošní partneři, kapacita velkého sálu s 32 stoly by nám nestačila. Navíc je potřeba připočítat rezervace pro vedení města, které snad v případě obecního plesu nikdo nezpochybňuje.

Bohužel jsme nečekali tak velký zájem o vstupenky na tento ples, a proto jsme, stejně jako v předchozích letech, nabídli možnost přednostních rezervací zaměstnancům města. Obecní ples v minulosti nepatřil mezi velmi navštěvované, a proto se město (jako spoluorganizátor) snažilo podpořit zájem o účast mezi svými zaměstnanci právě možností rezervace míst ještě před spuštěním oficiálního předprodeje. Tuto možnost mají pracovníci radnice již několik let a až dosud nebyla příčinou žádných problémů. Ačkoliv jsme ve velkém sále nechali několik stolů volných, letošní zájem občanů o vstupenky předčil naše očekávání. Aby se stejná situace v příštím roce neopakovala, chystáme se přednostní rezervace vhodným způsobem omezit.

Na jednu stranu nás těší rostoucí prestiž a návštěvnost obecního plesu, na druhou stranu nás mrzí, že ne všichni zájemci dostali stoly, o které měli zájem...Bohužel ani při nejlepší vůli nelze všechny hosty vměstnat do hlavního sálu (celkově se prodá kolem 400 vstupenek). Z tohoto důvodu probíhá program na více místech tak, aby si všichni příchozí přišli na své. Pro úplnost uvádím, že vstupenky bylo možné zakoupit ještě v den konání plesu.

Lucie Petříčková
Oddělení vnějších vztahů
Lucie Petříčková
 
Příspěvky: 99
Registrován: stř črc 23, 2008 8:10
Karma: 4

Zpět na Radnice odpovídá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron