Kampaň do voleb za veřejné peníze...

V tomto fóru naleznete odpovědi na dotazy určené Městskému úřadu v Kopřivnici. Své otázky s označením FÓRUM zasílejte na tuto emailovou adresu: jana.hromocukova(zavináč)koprivnice.cz

Moderátor: Jana Hromočuková

Kampaň do voleb za veřejné peníze...

Příspěvekod Lucie Petříčková » ned zář 19, 2010 15:15

Dobrý den,

během několika uplynulých dnů probíhala v Kopřivnici a místních částech distribuce brožury hodnotící naplňování Strategického plánu rozvoje města Kopřivnice za období 2007-2010. Na diskuzním fóru města se bohužel objevil názor, že je publikace součástí předvolební kampaně. Jelikož jsou důvody vzniku, načasování distribuce i náklady realizace naprosto odlišné, než se autor příspěvku domnívá, dovolte, abych krátce reagovala:

Vydání brožury hodnotící dosavadní naplňování Strategického plánu rozvoje nemá žádnou spojitost s blížícími se komunálními volbami. Aktivita je součástí projektu Dílna kvality Kopřivnice, na který město v letošním roce získalo dotaci z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Z této dotace byla také publikace hrazena, přičemž cena jednoho výtisku je cca 8 Kč.

Hlavním cílem projektu Dílna kvality Kopřivnice je zkvalitňování činnosti úřadu a služeb poskytovaných občanům. Stejný cíl mělo také vydání diskutované brožury - záměrem bylo seznámit Kopřivničany s realizovanými a připravovanými projekty a pozvat je ke společné diskuzi s vedením města v rámci každoročně konaného informačně-plánovacího setkání Město je naše společné hřiště.

Už samotný princip vzniku a naplňování Strategického plánu rozvoje vylučuje, že by se mohlo jednat o kampaň jedné politické strany - na tvorbě i následné realizaci jednotlivých aktivit Strategického plánu spolupracovali a spolupracují zastupitelé, zaměstnanci radnice, městských i jiných organizací, podnikatelé a další občané napříč celým politickým spektrem.

Pokud Vás v brožuře cokoliv zaujalo a rádi byste získali podrobnější informace, jste srdečně zváni na akci Město je naše společné hřiště, která se bude konat ve středu 22. září 2010 v centru města před kulturním domem.

Těším se na naše společné setkání

Lucie Petříčková
Oddělení vnějších vztahů
Lucie Petříčková
 
Příspěvky: 99
Registrován: stř črc 23, 2008 8:10
Karma: 4

Zpět na Radnice odpovídá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron