Modernizace tepelného hospodářství města Kopřivnice

V tomto fóru naleznete odpovědi na dotazy určené Městskému úřadu v Kopřivnici. Své otázky s označením FÓRUM zasílejte na tuto emailovou adresu: jana.hromocukova(zavináč)koprivnice.cz

Moderátor: Jana Hromočuková

Modernizace tepelného hospodářství města Kopřivnice

Příspěvekod Lucie Petříčková » čtv lis 13, 2008 10:30

Vážení diskutující o koncesním projektu „Modernizace tepelného hospodářství města Kopřivnice“,

každá diskuze musí mít jasné zadání a diskutující přesné informace. Pokud tomu tak je, pak o tomto projektu může diskutovat pekař, letec nebo i pedagog a taková diskuze má smysl. Pokud se ale objeví snůška polopravd a absolutních nesmyslů schovaných za anonymitu internetu, mohu se pouze domýšlet, oč některým pisatelům jde. Podobná anonymní ohlášení už byla příčinou toho, že náležitosti tohoto projektu prošetřoval Úřad pro hospodářskou soutěž, hospodářská kriminálka, Česká inspekce životního prostředí, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Všichni jmenování nenašli žádná pochybení ze strany tvůrců projektu. Zdůrazňuji tvůrců, protože se na něm podílejí renomované firmy a instituce: DHV, s. r. o. Ostrava, RAVEN spol. s.r.o, České vysoké učení technické - Fakulta elektrotechniky Praha, PPP centrum Praha, a. s., VAE energo, s. r. o. Olomouc, Vysoká škola báňská Ostrava a další jak z hlediska technického, ekonomického, ale i právního. Důkladné zpracování ekonomických, technických a právních analýz potvrdily reálnost a opodstatněnost tohoto projektu. Na základě uvedené přípravy byl projekt projednán a jednohlasně schválen zastupitelstvem města už v únoru tohoto roku.

Jednou z věcí, kterou ale musíme zlepšit, je množství informací (třeba i opakovaných) směrem k občanům. Jsem přesvědčen, že se osobně setkám s těmi, kteří se chtějí opravdu věcně zapojit do veřejné diskuze, kterou se v nejbližší době chystáme uspořádat. Také v Kopřivnických novinách vyjde další z článků, který shrne všechny podstatné kroky a informace o tomto koncesním projektu.

Zdeněk Krajčír
místostarosta města a garant projektu modernizace tepelného hospodářství
Lucie Petříčková
 
Příspěvky: 99
Registrován: stř črc 23, 2008 8:10
Karma: 4

Zpět na Radnice odpovídá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron