Sprava sportovit zvazuje uzavreni pristupove cesty

V tomto fóru naleznete odpovědi na dotazy určené Městskému úřadu v Kopřivnici. Své otázky s označením FÓRUM zasílejte na tuto emailovou adresu: jana.hromocukova(zavináč)koprivnice.cz

Moderátor: Jana Hromočuková

Sprava sportovit zvazuje uzavreni pristupove cesty

Příspěvekod radek » úte čer 27, 2006 13:12

Sprava sportovit zvazuje uzavreni pristupove cesty k minigolfu, vodnimu fotbalu a restauraci (restaurace mom. v rekonstrukci) Pokud dojde k uzavreni: Jak vyresi mesto nahradni pristupovou cestu adekvatni pro obcany, navstevy, skolaky, lidi s kocarky, zachranka apd. k temto sportovistim, popr i restauraci?

Proc by pak meli lide platit 20 kc za koupaliste - vchod jen pres koupaliste, kdyz pujdou hrat jen minigolf, napr. osoby starsi 50 let?
radek
Site Admin
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř led 26, 2005 10:09
Karma: 1

Příspěvekod radek » úte čer 27, 2006 13:13

Areál minigolfu byl vybudován jako součást areálu koupaliště a slouží především návštěvníkům koupaliště. Je v majetku města,stejně tak jako koupaliště a příjezdová komunikace k restauraci a minigolfu. Účelem uzavření komunikace je zamezení přístupu neplatících návštěvníků do areálu. Komunikace bude uzavřena pouze po dobu provozu koupaliště pro veřejnost.

Přístup do areálu bude umožněn aktívním hráčům klubu minigolfu k tréninkům a účastníkům mistrovských turnajů v průběhu celé letní sezóny bez úhrady vstupného.

Majitelé vodního fotbalu i restaurace berou tento režim na vědomí a plně chápou, že jejich podnikaltelské aktivity jsou těsně spjaty s provozem koupaliště.

Stějně by tomu mnělo být i v případě minigolfu. Průměrná návštěvnost koupaliště je okolo 35 tisíc návštěvníků ročně a tito lidé využívají minigolf jako doplňek k pobytu na koupališti a ne opačně. Náhradní přístupovou komunikaci město "rešit"nebude protože pro všechny vyjmenované skupiny občanů i záchrannou službu zcela vyhovují stávající vstupy do areálu.

Areál koupaliště má v majetkové správě Správa sportovišť Kopřivnice a je v plně v její kompetenci jaké podmínky užívání komunikace stanoví.

Miroslav Přívětivý
Vedoucí odboru informací a vnějších vztahů
radek
Site Admin
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř led 26, 2005 10:09
Karma: 1


Zpět na Radnice odpovídá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron