Popelnicový přístřešek na ul. Školní naproti kavárny, pošty

V tomto fóru naleznete odpovědi na dotazy určené Městskému úřadu v Kopřivnici. Své otázky s označením FÓRUM zasílejte na tuto emailovou adresu: jana.hromocukova(zavináč)koprivnice.cz

Moderátor: Jana Hromočuková

Popelnicový přístřešek na ul. Školní naproti kavárny, pošty

Příspěvekod radek » úte čer 27, 2006 13:07

Popelnicové přístřešky na ul. OM, u Kavárny: každý den se musíme dívat, jak opilí hosté opouštějící kavárnu si jdou ulevit k těmto ošklivým pozůstatkům původní výstavby. Snad už v celé Kopřivnici nic podobného není. Když fouká vítr , uvolněné plechy třískají....už před 3 lety starosta slíbíl, že se postupně toto zlikviduje . A jsou tu další volby a kde nic – tu nic.
radek
Site Admin
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř led 26, 2005 10:09
Karma: 1

Příspěvekod radek » úte čer 27, 2006 13:10

V různých částech města Kopřivnice, zejména se zástavbou starších bytových domů ještě existují a jsou využívány ke sběru směsného komunálního odpadu přístřešky s popelnicemi o objemu 110 l.

V některých lokalitách již tyto přístřešky neplní svou funkci a slouží, tak jak je vyjádřeno v dotazu, jako skladiště odpadů pro nepořádné spoluobčany nebo jako nepovolené veřejné WC.

Takovéto chátrající, nepotřebné a neestetické přístřešky město Kopřivnice postupně bourá a nahrazuje novými kontejnerovými stanovišti.

Město Kopřivnice souhlasí s vybouráním tohoto nepotřebného přístřešku na ul.Školní u pošty, vede tento požadavek v evidenci a pokud odbor ŽPZ získá potřebné finanční prostředky bude výše uvedený přístřešek odstraněn ještě v letošním roce.

Miroslav Přívětivý
vedoucí odbrou informací a vnějších vztahů
radek
Site Admin
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř led 26, 2005 10:09
Karma: 1


Zpět na Radnice odpovídá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron