Pro vedení města Kopřivnice a ředitele SSK pana Gilara

V tomto fóru naleznete odpovědi na dotazy určené Městskému úřadu v Kopřivnici. Své otázky s označením FÓRUM zasílejte na tuto emailovou adresu: jana.hromocukova(zavináč)koprivnice.cz

Moderátor: Jana Hromočuková

Pro vedení města Kopřivnice a ředitele SSK pana Gilara

Příspěvekod radek » stř kvě 31, 2006 16:10

Dobrý den,

chtěl bych Vám prostřednictvím této zprávy poděkovat a vyjádřit uznání.

Přibližně od roku 1990 jezdím pravidelně do bazénu k Vám do Kopřivnice.
Naučil jsem v něm plavat obě svoje dcery a sám jsem v něm kondičně uplaval mnoho a mnoho kilometrů. I když bydlím ve Studénce a mohl bych jezdit do bazénu třeba do Nového Jičína nebo do Ostravy, nejraději jezdím k Vám. Za ta léta jsem si zvykl jednak na dobrou otevírací dobu (skvělá je možnost ranního plavání a hodně často jezdím v sobotu navečer) a jednak se mi líbí, že je bazén pořád dobře udržovaný, čistý, vynikající je pára - ale hlavně v něm pracují příjemní lidé (paní v pokladně, zavalitý pán s bříškem)...
občas někomu ze svých kolegů kopřivnický bazén doporučím a zejména ti z Čech mluví doslova o "domácí atmosféře". Hodně jezdím po celé republice a všude kam přijedu, tam se snažím najít bazén a plavat - a můžu poctivě říct, že kopřivnický bazén patří k mým dvěma vůbec nejoblíbenějším.

Chci poděkovat vedení města, že bazén podporuje, je to výborná věc a vím, že si ho mnoho lidí pochvaluje.

Také bych chtěl ocenit Vašeho plavčíka, nejsem si jistý, ale myslím, že se jmenuje pan Klimek (vyšší pan s knírem). To je člověk na svém místě - chodí, stará se, aby všechno bylo v pořádku, nakukuje do páry, jestli je tam správná teplota, hlídá, aby se někteří sváteční plavci zbytečně nepletli do dráhy kondičního plavání a když ho vidím večer čistit bazén, tak to jsem ještě neviděl - bere to opravdu poctivě a často si ne něj vzpomenu na bazénu v Praze v Podolí v té špíně, která jakoby nikomu nevadila.

Mně například hodně vadí, když v bazénu hraje hudba - pro mě je bazén
něco jako lázně a měl by tam být klid. Jiní lidé naopak hudbu vyžadují - tak jsem vašeho plavčíka požádal, aby ji ztišil - a on mi v pohodě vyhověl. Čím mě ale opravdu dostal bylo to, že když jsem se příště objevil, jen se usmál a hudbu hned ztišil. Je to sice zdánlivá maličkost, ale já myslím, že je to jen konkrétní příklad jeho celkového přístupu - má tu práci rád a snaží se ji dělat dobře.

Píšu vám proto, že lidé často jen nadávají, když je něco v nepořádku nebo když věci nefungují. Já si myslím, že si opravdu zasloužíte uznání. Za to, že krytý bazén dlouhodobě funguje a je výbornou součástí volno časových aktivit ve vašem městě a širokém okolí. Za to, že ho podporujete i když vás v rozpočtu musí stát hodně peněz. A taky za to, jací lidé v něm pracují.
Široko daleko vám jej mohou závidět

Chci Vám pravdu poděkovat a přeji ať se vám daří.

S úctou
Marek Herman
Ředitel CSR
T-Mobile International

P.S. Možná je trochu škoda, že venkovní koupaliště je z betonu -
myslím, že to nádherné prostředí, do kterého je posazený, by si
zasloužilo něco lepšího, ale to už je jiná kapitola.
radek
Site Admin

Zpět na Radnice odpovídá