Parkoviště u polikliniky a muzea Fojtství

V tomto fóru naleznete odpovědi na dotazy určené Městskému úřadu v Kopřivnici. Své otázky s označením FÓRUM zasílejte na tuto emailovou adresu: jana.hromocukova(zavináč)koprivnice.cz

Moderátor: Jana Hromočuková

Parkoviště u polikliniky a muzea Fojtství

Příspěvekod radek » úte kvě 16, 2006 10:06

Všichni občané z místa i okolí využívají polikliniku a parkoviště pro osobní auta to nezvládá – nemohlo by město odkoupit část vedlejšího pozemku – kachlovky a rozšířit toto frekventované parkoviště??, taktéž by bylo vhodné udělat parkoviště u Muzea Fojtství.

Pan Váně, Kopřivnice
radek
Site Admin
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř led 26, 2005 10:09
Karma: 1

Příspěvekod radek » úte kvě 16, 2006 10:07

K první části dotazu - parkování u polikliniky. Přímé rozšíření stávajícího parkoviště je však nemožné, a to z důvodu zásahu do prostoru potřebného k obsluze "Kachlovky". Byla by zde možnost zřídit parkování na pozemcích Slumeka (u ulice Hanse Ledwinky), ale iniciátorem by měla být sama poliklinika a nikoli Město Kopřivnice. Přesto považujeme tento návrh za inspirativní a budeme o něm přemýšlet a zvažovat prioritu v počtu nových vybudovaných parkovacích stání na území celého města.

K druhé části dotazu - parkování u Muzea Fojtství. Město Kopřivnice se nedávno snažilo tuto situaci řešit. Naše snaha bohužel ztroskotala na nezajmu majitelů okolní pozemků odprodat potřebnou část k realizaci parkoviště (cca 10 stání pro osobní automobily a jedno stání pro autobus). Další možností byla realizace přímo v areálu muzea. Tato varianta byla zatím opuštěna, a to hlavně díky nepříznivým sklonovým poměrům. Město se nadále bude snažit o odkoupení potřebných pozemků k realizaci tohoto parkoviště.

Miroslav Přívětivý, OIVV
radek
Site Admin
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř led 26, 2005 10:09
Karma: 1


Zpět na Radnice odpovídá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron