Bude ulice Školní obousměrná?

V tomto fóru naleznete odpovědi na dotazy určené Městskému úřadu v Kopřivnici. Své otázky s označením FÓRUM zasílejte na tuto emailovou adresu: jana.hromocukova(zavináč)koprivnice.cz

Moderátor: Jana Hromočuková

Bude ulice Školní obousměrná?

Příspěvekod radek » pát kvě 12, 2006 9:00

Bude ulice Školní od ul. OM po ul. Sadovou zase někdy obousměrná?? Protože parkující auta na pravé straně vozovky v této části ulice Školní z ní dělají jednosměrku. Děkuji za odpověď i úpravu stání . K.V.
radek
Site Admin
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř led 26, 2005 10:09
Karma: 1

Příspěvekod radek » pát kvě 12, 2006 9:00

Ulice Školní od ulice Obránců míru po ulici Sadovou je stále obousměrná. Po místním šetření bylo zjištěno, že některé automobily, které nedodržují vodorovné značení V 12 d (špatně viditelné) zakazující stání v úseku od spodní hranice parkovište pro kolmé stání směrem k ulici Obránců míru, tuto obousměrnost značně komplikují. Po konzultaci se správcem této komunikace bylo dohodnuto, že dojde k obnově tohoto vodorovného značení, které bude v tomto úseku nadále zakazovat stání a bude oslovena městská policie, která dohlédne na dodržování tohoto zákazu. Podélné stání bude nadále povoleno v úseku od spodní hranice parkoviště (přibližně od sloupu VO na pravé staně na této hranici) směrem k ulici Na drahách, až po začátek vodorovného značení V 12d - zákaz stání, které bude také obnoveno. Daná situace bude projednána s dotčenými orgány, kde bude zváženo, nebude-li nutné doplnění o svislé dopravní značení. Zároveň v souvislosti s touto lokalitou lze v blízké budoucnosti předpokládat, že po přesunu hlavní pošty (cca do 2 let) dojde i k částečnému odlivu automobilů parkujících na této komunikaci.

OUP
radek
Site Admin
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř led 26, 2005 10:09
Karma: 1


Zpět na Radnice odpovídá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron