Vytvoření cyklopruhu

V tomto fóru naleznete odpovědi na dotazy určené Městskému úřadu v Kopřivnici. Své otázky s označením FÓRUM zasílejte na tuto emailovou adresu: jana.hromocukova(zavináč)koprivnice.cz

Moderátor: Jana Hromočuková

Vytvoření cyklopruhu

Příspěvekod radek » pon srp 28, 2017 14:38

Vytvoření cyklopruhu u chodníku spojujícího ulice Dělnická - Nádražní, je občany dlouhodobě požadováno a diskutováno při tvorbě Strategického plánu a ve Fórech Zdravého města. Realizace byla zařazena do Akčních plánů na rok 2015, 2016 a i na letošní rok. Z jakého důvodu je tato, tolik potřebná ůprava chodníku stále odkládána ?!

Dobrý den, tato úprava není odkládána, ale je nutno si uvědomit, že se s touto stavbou pohybujeme v ochranných pásmech železničních vleček a dráhy, kdy je předrealizační příprava stavby značně složitá. Projektová dokumentace již byla několikrát přepracována právě dle požadavků správců těchto dopravních zařízení, bylo nutno zajistit vykácení zeleně v rozhledech dotčených drah, atd. V současné době probíhá stavební řízení a následně po vydání stavebního povolení je nutno provést výběrové řízení na zhotovitele stavby. S ohledem na ukončení všech potřebných úkonů týkajících se přípravy stavby bude rozhodnuto dle aktuálních klimatických podmínek o zahájení realizace v letošním roce nebo až v I. pololetí roku 2018.
radek
Site Admin
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř led 26, 2005 10:09
Karma: 1

Zpět na Radnice odpovídá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron