Odstraňování příspěvků odporujících pravidlům fóra

V tomto fóru naleznete odpovědi na dotazy určené Městskému úřadu v Kopřivnici. Své otázky s označením FÓRUM zasílejte na tuto emailovou adresu: jana.hromocukova(zavináč)koprivnice.cz

Moderátor: Jana Hromočuková

Odstraňování příspěvků odporujících pravidlům fóra

Příspěvekod Lucie Petříčková » pon kvě 13, 2013 15:26

Dobrý den,

na diskuzním fóru se objevil příspěvek, který nerespektoval pravidla diskuzního fóra, a proto byl smazán. Přesto jej jeho autor na fórum opakovaně vložil s dotazem na důvody odstranění.

Příspěvek byl administrátorem opakovaně smazán z důvodu urážlivého obsahu vůči skupině osob. Provozovatel diskuzního fóra má právo smazat příspěvky, které považuje za neslušné, urážlivé nebo jinak odporující pravidlům, s nimiž jsou všichni uživatelé diskuzního fóra seznámeni. Nemusí jít pouze o příspěvky odporující zákonným normám, ale také o příspěvky, které odporují například zásadám slušného chování. V případě zmiňovaného příspěvku bylo jeho smazání s povděkem kvitováno množstvím občanů, které jeho obsah urážel.

Samotná existence diskuzního fóra a zveřejňování kritických (nikoliv urážlivých) příspěvků, jsou důkazem, že možnost vyjádřit svůj názor na diskuzním fóru města Kopřivnice má každý. Diskuzní fórum slouží k výměně názorů, ovšem diskuze musí probíhat slušně a bez urážek. Z tohoto důvodu žádám autory odstraněných příspěvků, aby respektovali nastavená pravidla a příspěvky na diskuzní fórum opakovaně nevkládali. V případě opakovaného porušení pravidel bude uživatelům na fórum zakázán přístup.

Pravidla fóra
Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany a k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici, k němuž slouží téma „Radnice odpovídá“. Městský orgán odpovídá standardně na dotaz pouze jednou. V případě, že přispěvatel žádá doplnění odpovědi, je nutné, aby dále postupoval podle zák. 106/1999 Sb.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Město Kopřivnice si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám. Na diskusní fórum nesmí být rovněž vkládány přispěvky a odkazy podporující politická a názorová hnutí.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky, které se netýkají tématu, nebo mají hrubý, urážlivý či jinak nevhodný obsah, mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.

Lucie Petříčková
Oddělení vnějších vztahů
Lucie Petříčková
 
Příspěvky: 99
Registrován: stř črc 23, 2008 8:10
Karma: 4

Zpět na Radnice odpovídá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron