Stránka 1 z 1

Nová kotelna

PříspěvekNapsal: čtv zář 06, 2012 17:00
od Lucie Petříčková
Dobrý den,

na diskuzním fóru města se objevil dotaz na aktuální stav projektu Modernizace centrálního zásobování teplem Kopřivnice.

V současné době probíhá výběrové řízení na zhotovitele stavby. Hodnotící komise vybrala a doporučila valné hromadě společnosti Teplo Kopřivnice ke schválení nejvhodnější nabídku a valná hromada rozhodne o vítězi veřejné zakázky dne 21. září 2012. Následně bude běžet lhůta na podání případných námitek. Smlouvu s vybraným uchazečem bude možné uzavřít až po uplynutí lhůty pro podání námitek, případně po vypořádání se s došlými námitkami. Nezbytnou podmínkou pro uzavření smlouvy na realizaci díla je však také ukončení výběrového řízení na financování celého projektu, které je nyní ve fázi jednání o nabídkách jednotlivých bank.

Kdy budou moci být zahájeny stavební práce není v současné době možné přesně odhadnout. Vše bude záležet na podpisu jednotlivých smluv a také na klimatických podmínkách. Snahou je začít ještě letos, nejpozději však na jaře příštího roku. Předpokládaný termín dokončení stavby je konec roku 2013.

Aktuální informace o tomto projektu budou průběžně zveřejňovány na internetových stránkách města Kopřivnice v sekci Stavíme pro Vás.

Lucie Petříčková
Oddělení vnějších vztahů