Chodníky

V tomto fóru naleznete odpovědi na dotazy určené Městskému úřadu v Kopřivnici. Své otázky s označením FÓRUM zasílejte na tuto emailovou adresu: jana.hromocukova(zavináč)koprivnice.cz

Moderátor: Jana Hromočuková

Chodníky

Příspěvekod radek » pon bře 18, 2019 10:07

Namísto řádné údržby jsou chodníky na mnoha místech ve městě označené cedulemi "CHODNÍK NENÍ V ZIMNÍM OBDOBÍ UDRŽOVÁN". Konkrétně chodníky na ulicích Dělnická a Mírová jsou pokryty ledem bez jakékoliv údržby !! Chodci jdoucí do místní části Lubina nemají žádnou možnost bezpečné chůze po schůdném chodníku. Nezbývá, než riskovat pád na ledu, nebo jít po vozovce! Žádám o stanovisko vedení města a hlavně sjednání okamžité i koncepční nápravy.

Vážený pane, Váš podnět o stavu komunikací i s přiloženými fotografiemi jsem prověřili a projednali s vedoucím odboru majetku města. Veškerá zimní i letní údržba komunikací v Kopřivnici a místních částech probíhá podle předem každoročně aktualizovaného a radou města schváleného plánu. Plán zimní údržby viz http://www.koprivnice.cz/urad/dokumenty ... 8-2019.pdf . Vzhledem k letošním klimatickým podmínkám je možné, že v některých dnech byla údržba silnic složitější, snahou města však zůstává, aby těchto situací bylo co nejméně. V současné době probíhá tzv. jarní úklid města, v těchto dnech především v centrální části a přilehlých ulicích: http://www.koprivnice.cz/index.php?tema ... ce&tz=1886.
radek
Site Admin
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř led 26, 2005 10:09
Karma: 1

Zpět na Radnice odpovídá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron