Stránka 1 z 1

Terénní motorky

PříspěvekNapsal: pon pro 18, 2006 10:09
od Milan Křístek
Terénní motorky
Poslední dobou je u nás trend trávit volný čas i jízdou na terénních motorkách. Majitel takové motorky jezdí po lesích a polích a může očekávat, že se dřív nebo později potká s majiteli těchto pozemků a tyto setkání můžou skončit dost nepříjemně. Jedná věc je represe a druhá, nabídnout prostor, aby se i tato volnočasová aktivita dala v našem městě provozovat a neobtěžovala okolí. Vím o čem mluvím, protože bydlím v oblasti města, kde je to na denním programu.
Napadá mě, jestli by se k tomuto účelu nedaly použít ještě nevyužité pozemky v průmyslové zóně, nebo najít jiný prostor dále od obydlí (např. oblast za čističkou odpadních vod a pod.)
Na západ od našich hranic je to celkem běžná věc, že vedle průmyslové oblasti na okraji měst je vidět terénní motorkáře na více či méně zvlněném pozemku. Určitě by to ocenily obě znesvářené skupiny.

PříspěvekNapsal: pát led 12, 2007 16:56
od Koordinátor
Pane Křístku,
Váš námět jsem projednala s místostarostou Kryškem, který má průmyslovou zónu ve své garanci a s paní místostarostkou Rysovou. Oba vítají Váš přístup (nejen věci kritizovat, ale navrhovat i řešení). Prostory v průmyslové zóně však oba k tomuto účelu nedoporučují. Nicméně oba navrhují využití polygonu Tatry - požádala jsem starostu, aby danou věc zkusil s vedením Tatry projednat. Děkuji za Váš aktivní přístup a doufám, že ve městě je více občanů, kteří se zajmají o jeho budoucnost, jako jste vy.

Re: Terénní motorky

PříspěvekNapsal: stř říj 21, 2009 22:49
od karamelka01
zajímalo by mě jak to dopadlo-asi nijak,což?