nekuřácké restaurace, kavárny, kluby apod.

Diskuse k aktuálním aktivitám v rámci Projektu Zdravé město a místní Agenda 21

nekuřácké restaurace, kavárny, kluby apod.

Příspěvekod dakamo » úte kvě 30, 2006 23:49

Zdravé město by mělo mít také nekuřácká zařízení, kde se mohou lidé sejít, pojíst a případně i popít, aniž by se museli dusit kouřem. přidávám odkaz na stránku, kde lze najít ,kde jsou jaká nekuřácká zařízení. V Kopřivnici není ani jedno. :( :!:

http://www.dokurte.cz/
dakamo
 

Reakce

Příspěvekod Miroslav Přívětivý » stř čer 14, 2006 13:56

Momentálně jsme jménem starosty města rozeslali doporučující dopis komise Zdravého města všem restauračním-stravovacím zařízením v Kopřivnici a místních částech. Uvidíme, zda bude mít nějaký ohlas a účinek.

A propos, kolik restaurací v této lokalitě vlastně má prostor vymezený pro nekuřáky, tazatel ví?

Miroslav Přívětivý
(5,5 měsíců abstinent, a tudíž přiznivec)
Miroslav Přívětivý
 

NEKUŘÁCKÁ hospůdka

Příspěvekod Jana » úte led 02, 2007 10:19

V Kopřivnici vím pouze o jediné nekuřácké hospůdce. Je jí BUBLA RANCH http://www.bublaranch.cz - kouření je povoleno pouze venku na verandě, uvnitř je striktně zakázáno. Od té doby, co tam mají dotaženou vodu, točí se do skla, vaří se a normálně fungují wc, je to tam fakt příjemné, doporučuji 8)
Jana
 

Re: Reakce

Příspěvekod Koordinátor » pát led 12, 2007 17:01

[quote="Miroslav Přívětivý"]Momentálně jsme jménem starosty města rozeslali doporučující dopis komise Zdravého města všem restauračním-stravovacím zařízením v Kopřivnici a místních částech. Uvidíme, zda bude mít nějaký ohlas a účinek.

Jen doplňuji aktuální info, že na dopis starosty nebyla ze strany žádná písemná, či telefonická odezva.
Koordinátor
 

nekuřácké restaurační zařízení

Příspěvekod Iveta Skurková » pát bře 16, 2007 10:11

od roku 2001 takové zařízení provozujeme na ulici Záhumenní 1151 "Včelín".Otvírací dobu jsme měli do pozdních večerních hodin,ale museli jsme zavírací hodiny zkrátit,protože nebyl zájem.Ke skleničce si musí kuřák dát cigaretu a stačí ,když je ve skupince jeden kuřák,přemluví ostatní ať jdou tam ,kde si může zapálit u stolu.Přesto jsme nepovolili a nekuřácké prostředí dál dodržujeme.Chodí k nám posedět hodně starších lidí,kvůli čistému prostředí,ale mladí pouze na skok.
Skurka Vladimír
bistro s jídelnou
Iveta Skurková
 

Příspěvekod Iceman 11 » pát zář 21, 2007 18:09

Jsem nekuřák a takové zařízení bych jen uvítal. V letních měsících je pěkná procházka na Bubla city ranč jistě krásnou a romantickou záležitostí, ale v pochmurných chladných dnech mně na dvě pivka jít prěs půl Kopřivnice nedonutí ani za zlaté prase. Chci tím říct že fandím nekuřáckým restauracím všemi deseti, ale jeden či dva podniky v celém městě je opravdu málo. Také musím velmi pochválit nově zrekonstruhovanou hospůdku na koupališti. Nekuřacké a příjemné posezení a navíc příznivé ceny, ale opět zaležitost pro pěkné dny. Nejlepší by asi bylo zakázat kouření úplně všude, a hosté (hlavně kuřáci) by neměli důvod utíkat do jiných restauračních zařízení. Je však mezi námi spousta kuřáků, jak mezi občany tak i v zastupitelstvu proto se domnívám že je takový zákaz nemožný. Ikdyž do budoucna nevidíme takže kdo ví. Třeba zasáhné slavná unie když už jsme tam strčili choboty,a místo spousty zákazů a pokut nařídí i něco rozumného. Takže fandím fandím fandím.
Iceman 11
 

Re: nekuřácké restaurace, kavárny, kluby apod.

Příspěvekod radecka » čtv kvě 08, 2008 21:55

jsem pro nekuřácké prostředí
radecka
 

Re: nekuřácké restaurace, kavárny, kluby apod.

Příspěvekod sasek_pocmarany » sob kvě 10, 2008 23:37

Myslím že v Kopřivnici jsou nekuřácká zákoutí. Na koupališti, v parku v té nové kavárně pod výstavní síní se myslím nekouří, dále v penzionu z bývalé školky, pod interhotelem je zašitá taky kavárna (ale tam jsem ještě nebyl tak nevím co přesně podávají za nápoje), ve Štramberku naproti Palárně je U Mamy je taky nekuřácká. A ještě mě napadl podnik nad kauflandií u benzínky, jak se tam jde po schodech. :wink:
sasek_pocmarany
 

Re: nekuřácké restaurace, kavárny, kluby apod.

Příspěvekod Molina » pon čer 04, 2012 20:04

Veškeré nekuřácké restaurace http://www.nekurackerestaurace.cz/ po celé ČR!
Molina
 


Zpět na Zdravé město

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron