parkování u polikliniky

Pravidla fóra
Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany a k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici, k němuž slouží téma „Radnice odpovídá“. Městský orgán odpovídá standardně na dotaz pouze jednou. V případě, že přispěvatel žádá doplnění odpovědi, je nutné, aby dále postupoval podle zák. 106/1999 Sb.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Město Kopřivnice si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám. Na diskusní fórum nesmí být rovněž vkládány přispěvky a odkazy podporující politická a názorová hnutí.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky, které se netýkají tématu, nebo mají hrubý, urážlivý či jinak nevhodný obsah, mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.

parkování u polikliniky

Příspěvekod aiv » úte čer 26, 2012 1:48

zajímalo by mne, zda by se dalo nějak vyřešit parkování u polikliniky. Na poliklinice jsem dosti často a jelikož není v Kopřivnici MHD, musím často na polikliniku autem(ze zdrav.důvodů to nedojdu). problém je ovšem v parkování. U polikliniky není žádné místo a u Penny bývají dny, kdy také nemohu najít místo. Zajímalo by mne,zda by se nedalo použít místo po bývalém zahradnictví za kachlovkou. popř. odkoupit pokud je soukromé. Navíc bez toho aby se místa zpoplatňovaly. Mnohdy trčím u lékaře i 3 hodiny.
Mohlo by mi prosím město odpovědět?
aiv
 

Zpět na Obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník

cron