opilá učitelka

Pravidla fóra
Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany a k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici, k němuž slouží téma „Radnice odpovídá“. Městský orgán odpovídá standardně na dotaz pouze jednou. V případě, že přispěvatel žádá doplnění odpovědi, je nutné, aby dále postupoval podle zák. 106/1999 Sb.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Město Kopřivnice si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám. Na diskusní fórum nesmí být rovněž vkládány přispěvky a odkazy podporující politická a názorová hnutí.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky, které se netýkají tématu, nebo mají hrubý, urážlivý či jinak nevhodný obsah, mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.

opilá učitelka

Příspěvekod opilec » pát čer 01, 2012 15:04

Jsem rodič dítěte které chodí na základní školu 17.listopadu v Kopřivnici a nelíbí se mi že paní učitelka Hana Ďurčová chodí do vyučování opilá.
Na jednu stranu je zákaz pít před školou v budce alkohol a na druhou uvnitř školy se alkohol pije.
Již jednou ji žáci dovedli k řediteli s tím že je opilá a on ji jako trest dal jen napomenutí.
Já dělám na dílně a u nás se za to dává paragraf 53tedy vyhazov za hrubé porušení pracovní kázně.
Myslímže učitel je osoba,která učí a vychovává naše děti a to je jim pěkným příkladem a pan ředitel Jiří Stoško také když za tak závažný čin je jen napomenuta.
Já jako rodič si nepřeju,aby pani učitelka Hana Ďurčová, ze které podle žáků stále táhne a je z ní cítit alkohol,aby učila děti.nejen mé,ale jakékoliv.
Taková osoba,co pije, by neměla učit vůbec.
Vrchol je ten,že nešlo o zbytkový alkohol z večera,ale ona pije i ve škole.
Opravdu to děcka poznají,ale protože nejsou dospělé, nemohou volat policii.
Kdyby ji dal ředitel dychat častěji,to by se divil.
Co když si ji děti vezmou jako příklad že jí to projde ,tak budou pit taky v práci a když budou vyhozeny a ona ne?
Osoba,které svěřujeme to nejcenější,co máme,naše děti,tak je v práci opilá.
Myslím,že je to ostuda a vizitka ředitele.
Prosim,udělejte s tím něco........ti,co máte tu možnost.
Je to boj s větrnými mlýny
nechci ožralou alkoholičku,aby učila děti v našem městě.
Být na jejím místě,odejdu sám.Zoufalý rodič dítěte
Jindřich Zhrzený
opilec
 

Re: opilá učitelka

Příspěvekod Stoško » pát čer 01, 2012 21:43

Vážený anonyme,
informace, které nově na tomto fóru, ale nejen tady již delší dobu prezentujete a pod nimiž jste se dosud nikdy nebyl schopen podepsat, jsou naprosto lživé a jejich zjevným úmyslem je poškodit nejen jmenovanou paní učitelku, ale i školu. Zdůrazňuji, že záležitost byla institucemi, na které jste se obrátil, prošetřena, nicméně pochybení ve způsobu řešení vedením školy nebylo shledáno. Bohužel informace tohoto rázu, jak známo, nelze anonymu sdělit.
Je mi velmi smutno z toho, že nedokážete přijít do školy a informovat se o pravém stavu věci. Jsem však přesvědčen, že o ten Vám ve skutečnosti ani nejde. Úmysly jsou zjevně jiné … Proto rozesíláte urážlivé anonymy, kde jen to jde.
V té souvislosti bych Vám rád poblahopřál k Vašemu anonymnímu jménu, které jste poprvé ve své soukromé kampani použil. Jindřich Zhrzený se k Vám skutečně hodí. Jen bych to jméno přechýlil na Jindřišku (nebo jiné staročeské jméno) Zhrzenou.
Na závěr Vás upozorňuji, že si s Vámi nehodlám touto formou dále dopisovat. Je jen jediná možnost, jak Vaše „trauma“ ukončit, a to dostavit se do školy a celou záležitost seriózně probrat. Ale tím jste snad měla začít !

Mgr. Jiří Stoško, ředitel ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225
Stoško
 

Re: opilá učitelka

Příspěvekod viamoravica » sob čer 02, 2012 12:06

Pane Stožko.Vaše odpověď je typická dezinformace.
Na jedné straně mluvíte o naprosto lžiživých informacích které někoho poškozují a na druhé straně byla záležitost dle vás řešena nějakými institucemi a nebylo schledáno pochybení z řešení vedením školy.Z toho jaksi vychází že ta učitelka byla opilá.Je to tak nebo ne?
Jinak se pisateli vůbec nedivím,že chce zůstat v anonymitě jak to totiž bývá určitě by se učitelé a vedení školy mstily na dítěti nepohodlného rodiče.
viamoravica
 

Re: opilá učitelka

Příspěvekod Kopřík » pon čer 04, 2012 8:28

Milý pane řediteli, překvapuje mne, že i Vy odpovídáte přesně ve smyslu rétoriky současného vedení města Kopřivnice, a to ve stylu: Není podstatné, jaký mám na škole problém, není důležité se k němu vyjádřit a pojmenovat jej. Mnohem důležitější je, že mám prostor pro výmluvy (neustále omílané téma anonym) a osobní invektiva vůči stěžovateli, a proto tento prostor co nejvíce nafouknu a využiju. Hlavně, že mám navrch nad občanem, hlavně, že se opět utvrdím ve své neomylnosti, protože kdybych přiznal pochybení, mohlo by mne to ohrozit. Tak to však není, pane řediteli! Jen ten, kdo umí přiznat chybu je člověkem. O to více pak ten, kdo umí problémy řešit, pokud možno veřejně.
Kopřík
 


Zpět na Obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník

cron