KoprStar 2012

Pravidla fóra
Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany a k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici, k němuž slouží téma „Radnice odpovídá“. Městský orgán odpovídá standardně na dotaz pouze jednou. V případě, že přispěvatel žádá doplnění odpovědi, je nutné, aby dále postupoval podle zák. 106/1999 Sb.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Město Kopřivnice si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám. Na diskusní fórum nesmí být rovněž vkládány přispěvky a odkazy podporující politická a názorová hnutí.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky, které se netýkají tématu, nebo mají hrubý, urážlivý či jinak nevhodný obsah, mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.

KoprStar 2012

Příspěvekod kulisek » stř bře 21, 2012 18:26

Dobrý den,
velmi bychom chtěli poděkovat organizátorům této skvělé hudební soutěžní show. Navštívili jsme jako diváci finále této pěvecké soutěže a musíme říct, že celá akce na nás zapůsobila velmi pozitivně. Ocenili jsme sympatické pěvecké výkony, ale i různé grafické efekty na promítacím, podporu v podobě transparentů i vtipné průvodce celým odpolednem. Jsme rádi, že taková akce vůbec v Kopřivnici probíhá, protože se směle může přiblížit slavné televizní SuperStar. A vlastně i ta naše soutěž je v televizi - záznam vysílá tento KTK. Takže děkujeme Domu dětí a mládeže za příjemně strávené odpoledne. Novákovi
kulisek
 

Zpět na Obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník

cron