něco od Cibulky pro ty co mají krátkou paměť

Pravidla fóra
Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany a k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici, k němuž slouží téma „Radnice odpovídá“. Městský orgán odpovídá standardně na dotaz pouze jednou. V případě, že přispěvatel žádá doplnění odpovědi, je nutné, aby dále postupoval podle zák. 106/1999 Sb.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Město Kopřivnice si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám. Na diskusní fórum nesmí být rovněž vkládány přispěvky a odkazy podporující politická a názorová hnutí.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky, které se netýkají tématu, nebo mají hrubý, urážlivý či jinak nevhodný obsah, mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.

něco od Cibulky pro ty co mají krátkou paměť

Příspěvekod viamoravica » stř bře 14, 2012 21:36

StB zapříčinila psychické zhroucení faráře
V Praze dne 4. září 1997

Vyšetřovatel ÚDV podal dne 28. srpna 1997 Okresnímu státnímu zastupitelství v Novém Jičíně návrh na podání obžaloby proti JUDr. Oldřichu K. a Jiřímu M., kteří jako příslušníci StB v hodnosti kapitána, resp. podpraporčíka, 14. dubna 1984 v Kopřivnici násilím nutili římskokatolického kněze Václava Altrichtera k podepsání spolupráce s StB. Páter Altrichter byl odveden do kanceláře hotelu Stadion, kde mu oba příslušníci StB nejprve vyhrožovali, že bude zbaven kněžského úřadu, ohrožovali ho sekáčkem na maso a nožem s tím, že neodejde živý. Posléze nechali do místnosti přivést ženu, která se před páterem začala obnažovat a oba obvinění vyhrožovali p. Altrichterovi, že do něj dostanou alkohol a bude obviněn ze znásilnění. Páter Altrichter se po takovémto jednání psychicky zhroutil a musel být psychiatricky léčen. Tímto jednáním se dopustili oba obvinění podle mínění vyšetřovatele trestného činu zneužívání pravomoci veřejného činitele.

Obviněný Jiří M. je v současné době příslušníkem Policie ČR a do současné doby nebyl zproštěn výkonu služby přesto, že vyšetřovatel ÚDV ihned po sdělení obvinění ( 13. května 1996 ) informoval jeho nadřízeného funkcionáře.

http://www.cibulka.com/stblist/index2.htm
viamoravica
 

Re: něco od Cibulky pro ty co mají krátkou paměť

Příspěvekod matrace » čtv bře 15, 2012 19:26

Tak nejak nechapu, co jste timto prispevkem chtel rict. S lidma jako je Mlejnecky se melo zatocit kratce po revoluci a ne 20 roku po ni. Na to uz je trosku pozde, nemyslite? Jinak jsem mel navic za to, ze cela ta zalezitost skoncila nekdy v roce 2002 -2003 a ze dotycny uz u PCR stejne nepusobi...
matrace
 


Zpět na Obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník

cron