"BOJ" o KDK !

Pravidla fóra
Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany a k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici, k němuž slouží téma „Radnice odpovídá“. Městský orgán odpovídá standardně na dotaz pouze jednou. V případě, že přispěvatel žádá doplnění odpovědi, je nutné, aby dále postupoval podle zák. 106/1999 Sb.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Město Kopřivnice si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám. Na diskusní fórum nesmí být rovněž vkládány přispěvky a odkazy podporující politická a názorová hnutí.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky, které se netýkají tématu, nebo mají hrubý, urážlivý či jinak nevhodný obsah, mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.

Re: "BOJ" o KDK !

Příspěvekod kopr z kopru » sob dub 28, 2012 18:52

Walsory
Když ještě ta nora fungovala a byla tam nějaká akce tak jsem zíral jaké podivné existence zaplavily Kopr.
Taky si vspomínám jak díky jednomu koncertu kdy se tu sjela snad největší lůza z celé Moravy byla povolána zásahová jednotka Policie z Ostaravy.
Takže tady nelobuj za Noru přetransformovanou v Mandelu.Lidi nemají krátkou paměŤ.
kopr z kopru
 

Re: "BOJ" o KDK !

Příspěvekod washek » ned dub 29, 2012 7:14

Max. píše:"Ano hodně lidí dnes navštěvuje akce v Mandale, ale také jsou pořádány některé v Nordu na Severu..."

V tom Nordu to jsou super akce...!! Kravál na celé sídliště, bordel, všude plno podivných individuí kolem kterých má člověk skoro strach projít... JEN TAK DÁL! :roll:


Nedávno jsem se jedné akce v Nordu osobně zúčastnil (dokonce tam byl přítomen i vysoce postavený představitel magistrátu :shock: ). Nic závadného jsem nepostřehl a akce proběhla bez excesů. Jen jediná věc mi tam chyběla. Když jsem chtěl kompenzovat zvyšující se hladinu alkoholu kafem, tak jsem měl smůlu. Prodávalo se jen pivo (a tvrdý alkohol)..... :(
washek
 

Re: "BOJ" o KDK !

Příspěvekod Jarda » ned dub 29, 2012 20:11

Walsroy píše:To je s podivem jak největší fekalisté se dokážou dožadovat slušného zacházení. Vždyť jste na Noru vylil ten největší kýbel špíny daleko za hranici slušného vyjadřování ,navíc bez znalosti věcí,kdy se vám plete Helax s Norou. Takovým lidem dávat postor je hřích.Přihlašte se na šéfa KD a můžete město zaplavit svými kulturními představami.To bychom asi zírali,co?


O tom jestli jsem znalý věci nebo ne,to nehodlám rozebírat,zkušenosti ale s tou Vaší NOROU jsem měl-a ne pozitívní.
Doufám jenom,že obdobný podnik ,ať již s jakýmkoliv názvem v Kopřivnici již fungovat nebude,protože to byl dle mého názoru největší pajzl jaký jsem kdy viděl a to jsem toho viděl opravdu hodně Walsroy,... a ten kýbel špíny ,jak ty říkáš, si strč někam i s těmi fekáliemi,že tě huba nebolí...přes stromy totiž nevidíš les a je mi z tebe nanic.Tá vaše alternatívní hudba - kultura, klesla někam do hlubin i s tím Vaším posledním příspěvkem...
Tvrdému alkoholu a pivu neholduji a proto do takových podniků ,jako je nyní NORD,obdobný NOŘE, na severu nechodím...To co se děje poté co se tzv.zákazníci tohoto klubu v noci rozchází,se příčí veškerému slušnému chování-převracené kontejnery,rozbité sklo na ulici ,silnicích, a chodnicích,spousta řvoucích opilců,ukopané zrcátka na autech,...
To je ta Vaše kultura? Tohle chcete? Po tomto toužíte?Jak jsem již psal na začátku. AŤ se tito návštěvníci chovají jako lidé a ne jako zvířata,a pak se můžeme spolu pobavit o nějakých klubech...Jsou to obyčejné nalejvárny...
Jo a abych náhodou opět nějakého " fekalistu "neurazil : " Čest výjimkám,ne všichni návštěvníci se totiž takhle chovají... "
Účelové příspěvky naprosto nesnáším a ty jsi Walsroy s tzv.Vinklerovou toho příkladem!Přeji hezhé lobbování pane ..kalisto.
Jarda
 

Re: "BOJ" o KDK !

Příspěvekod Walsroy » pon dub 30, 2012 17:54

Tak jak existuji fanatičtí katolíci,fanatičtí ateisti a fanatičtí vyznavači čehokoliv co se jich vlastně ani moc netýka ,tak ty jsi fanatický Antinorek.Hlavně když se nemusí řešit nic osobního.Připojuji se ke kolegyni Vinklerové a jdu do Mandaly na kafe,končic tuto debatu. :D
Walsroy
 

Re: "BOJ" o KDK !

Příspěvekod Jarda » pon dub 30, 2012 19:17

Walsroy píše:Tak jak existuji fanatičtí katolíci,fanatičtí ateisti a fanatičtí vyznavači čehokoliv co se jich vlastně ani moc netýka ,tak ty jsi fanatický Antinorek.Hlavně když se nemusí řešit nic osobního.Připojuji se ke kolegyni Vinklerové a jdu do Mandaly na kafe,končic tuto debatu. :D

Nezapomeň si tam dát pořádneho čouda ,dnes je na to skvělý den a pak ,jak se budeš vracet domů ,tak můžeš převrátit nějaký ten kontejner...kalisto!
Jarda
 

Předchozí

Zpět na Obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník

cron