Hodnocení uživatelů diskuzního fóra - Karma

Pravidla fóra
Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany a k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici, k němuž slouží téma „Radnice odpovídá“. Městský orgán odpovídá standardně na dotaz pouze jednou. V případě, že přispěvatel žádá doplnění odpovědi, je nutné, aby dále postupoval podle zák. 106/1999 Sb.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Město Kopřivnice si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám. Na diskusní fórum nesmí být rovněž vkládány přispěvky a odkazy podporující politická a názorová hnutí.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky, které se netýkají tématu, nebo mají hrubý, urážlivý či jinak nevhodný obsah, mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.

Hodnocení uživatelů diskuzního fóra - Karma

Příspěvekod radek » stř úno 29, 2012 13:15

Z důvodu zlepšení kvality diskuzního fóra (především z hlediska dodržování zásad slušnosti) byl zaveden systém vzájemného hodnocení jeho uživatelů.

Prostřednictvím aplikace Karma můžete ohodnotit ostatní diskutující - každému uživateli lze za jeho konkrétní příspěvek udělit až 3 kladné nebo záporné body (tedy navýšit nebo snížit karmu) podle toho, zda se Vám daný příspěvek líbí či nikoliv. V případě dosažení určitého počtu záporných bodů bude negativně hodnocenému uživateli systémem automaticky zakázán přístup na diskuzní fórum.

Základní pravidla:
- navýšit nebo snížit uživateli karmu můžete kliknutím na ikony „plus“ či „mínus“ umístěné na pravé straně každého příspěvku
- hodnotit mohou uživatelé s minimálně 5 příspěvky
- uživatelé nemohou hodnotit své vlastní příspěvky
- každé udělení bodů musí být odůvodněno krátkým komentářem pro hodnoceného uživatele
- pro opakované udělování bodů jednomu uživateli je nastaven časový limit
- uživatelům, kteří dosáhnou určitého počtu záporných bodů, bude systémem automaticky zakázán přístup na diskuzní fórum
- přístup na diskuzní fórum bude zakázán rovněž uživatelům, kteří se budou snažit systém Karma zneužít
radek
Site Admin
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř led 26, 2005 10:09
Karma: 1

Zpět na Obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron