Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Pravidla fóra
Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany a k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici, k němuž slouží téma „Radnice odpovídá“. Městský orgán odpovídá standardně na dotaz pouze jednou. V případě, že přispěvatel žádá doplnění odpovědi, je nutné, aby dále postupoval podle zák. 106/1999 Sb.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Město Kopřivnice si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám. Na diskusní fórum nesmí být rovněž vkládány přispěvky a odkazy podporující politická a názorová hnutí.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky, které se netýkají tématu, nebo mají hrubý, urážlivý či jinak nevhodný obsah, mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.

Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod Jarda » pon úno 20, 2012 9:44

Jarda
 

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod Jarda » pon úno 20, 2012 20:39

http://novojicinsky.denik.cz/ostatni_re ... 20220.html

Akce se povedla,klobouk dolů,ale co mne zaráží nejvíce pane předsedo Kováři,
tak to je to ,že tady prohlašujete,že jste měli trošku problém s parkováním,ale jak uvádíte,šlo to mimo vás,prý jste to moc ovlivnit nemohli!
Dle mého názoru jste naprosto jako organizátoři selhali,jelikož předpokládat,že se na ledovou plochou dráhu příde podívat několik stovek lidí a s tím i související počet parkovacích míst ,tak jak jste je vytvořili , bylo naivní a neprofesionální.
Ti dva měšťáci,co to tam usměrňovali a posléze i PČR tak těm,by jste měli poděkovat,protože dělali práci za Vás a vy jste namísto toho,aby jste řidiče usměrňovali a naváděli,jste je,tak jste měli jedinou starost-vybírat vstupné.
Zamyslete se nad sebou pane Kováři a příští akci organizujte tak,abychom všichni ,co se chtějí akci zúčastnit,neměli problémy s parkováním.

http://novojicinsky.denik.cz/ostatni_re ... 20220.html
Zde jsou výsledky.
Jarda
 

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod starosta » úte úno 21, 2012 14:05

Naprosto souhlasím. Pan Jarda má slovo od slova pravdu. Ale kdo ví co bude za dalších patnáct let. Možná budou opět rozdávat rozpisy jezdců namísto vstupenek.

http://novojicinsky.denik.cz/multimedia ... 85986.html
starosta
 

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod Jarda » stř úno 22, 2012 9:32

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/vase-z ... -prelouce/

Pěkná reportáž,škoda jenom,že naše KTK se nějak neprojevila...zatím...

Pan Kutla to zde odhadl na účast 2000 lidí a to se soutěž konala 12.února.Asi na něj náš pan předseda Kovář nemá telefon,jinak by to zorganizoval jinak.Zde je zřejmé,že to organizátoři podcenili a přitom informace o počtu návštěvníků a následně problému s parkováním určitě měli,kdyby ovšem chtěli...
Jarda
 

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod FCB » stř úno 22, 2012 9:56

.
Naposledy upravil FCB dne pon dub 02, 2012 15:30, celkově upraveno 2
FCB
 

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod washek » stř úno 22, 2012 11:17

Prostě puberťáci natočili reportáž pro puberťáky - tak je nutné se na to dívat (a raději to nehodnotit). :wink: Jen doufám, že je v létě nenapadne udělat reportáž z volejbalového mače na protějším břehu.... :D :D
washek
 

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod FCB » stř úno 22, 2012 11:27

......
Naposledy upravil FCB dne ned bře 18, 2012 12:44, celkově upraveno 1
FCB
 

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod Jarda » stř úno 22, 2012 13:21

Škoda,že tito rozmazleni a rozežraní puberťáci nenatočili Lubinu a okolí,jak byla v době konání akce zasekaná auty a nedalo se nikam projet.Příště si vemu kameru a řeknu,že jdu taky točit a nebudu muset nic platit!
Jarda
 

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod soused12 » čtv úno 23, 2012 12:53

Pane Jardo, samozřejmě byly problémy s parkováním, ale uvědomte si, že parkoviště bylo z větší části zavezeno hlínou a provizorní parkoviště vzhledem k počasí by více zaplnit nebylo možné. A že se vybíralo symbolické parkovné na tom není nic nenormálního, možná to nevíte, ale organizovat takovou věc stojí dost peněz a taky času. Určitě víc, než si zjistit, že pan Kutla není Kutla, ale pan Hutla :D
soused12
 

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod Jarda » čtv úno 23, 2012 18:37

Vzhledem k vaší registraci pane soused12,předpokládám,že jste jeden z organizátorů.
Tak to příště zorganizujte tak,aby problémy s parkováním nebyli.Je mi srdečně jedno ,jaké vstupné budete příště vybírat.Lidé to buď zaplatí ,nebo se otočí a ještě Vás pošlou do pr....
Parkoviště se zaváží hlínou již od prvního výkopu,co se v Lubině začala dělat kanalizace,tak si ten přiblblý alibismus nechte pro někoho jiného!Měli jste organizovat dopravu a řidiče navádět,kam mají jet a ne vše nechat náhodě a starat se jenom o vstupné-aby Vám náhodou někdo neutekl! :!: :!: :!:
Jarda
 

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod Alois Havel » čtv úno 23, 2012 22:04

Tož pane Jardo,
Váš příspěvek ohledně parkování (v jiné rubrice)se mi líbil,ale to jak hodnotíte ledovou polchou dráhu mě udivuje.
Uspořádal jste někdy něco na co se příjdou podívat lidé?? Mám pocit,že jste nikdy neuspořádal ani koloběžkový závody pro děti.
Uspořádat jakýkoliv sportovní a zvláště motoristický podnik je hooodně náročné a zvláště když je to závislé na počasí a to ledová plošina bezpochyby je.Já před pořadateli včele s Lachem a Kovářem hluboce smekám.
Pochlubte se tady na diskuzi co jste kdy uspořádal,domnívám se ,že nikdy nic.
Vy jste neměl kde zaparkovat? Tak jste měl přijet o půl hodiny dříve a nebo si udělat procházku jako já protože jsem očekávál hodně diváků.Účastnit se zajímavého sportovního podniku se nejezdí nebo nejde jako na vesnický fotbal kde stačí přijít 5 nebo 10minut předem,ale 1-3 hodiny dříve.Můj odhad byl,že se dostaví zhruba 1500-2000 lidí tak jako před 15ti léty a myslím,že tak uvažovali i pořadatelé.Dle "policejního" odhadu tam bylo minimálně 5000 diváků.Nevím kolik měli pořadatelé zajištěných vstupenek,ale určitě jim došly.Šel jsem po schodech na hráz a trošku sledoval lidi a bez obav můžu říci,že ti lidé co šli přede mnou tak třetina se vyhýbala a vyhla placení.
Pane Jardo a zase jsme u té policie.Vy jste je viděl dopravu "regulovat" což je dobré a mají to v popisu práce a já je viděl (měšťáky) sedět v autě a za ceduli zákaz vjezdu. Dle Vaši teorie to vše má zvládnout pořadatel a policie (obojí) je zbytečná. Jezdím po mnoha sportovních akcich po celé ČR a představte si,že všude se o dopravu a zaparkování stará většinou obojí policie.Pořadatel akce vybírá parkovné.Byl jste někdy na Zlaté tretře v Ostravě nebo třeba v Brně na motorkách?A to nemyslím jen MS GP. To jsou teprve zácpy a 1km jedete klidně půl hodiny,takže teď v Lubině to byla prkotina.Kdo V Ostravě nebo v Brně řídí dopravu a parkování ?? A kde se Vám tam podařilo zaparkovat pokud jste tam byl?
Doufám,že příště pořadatelům nabídnete osobní pomoc a v příštích volbách do zastupitelstva města budete kandidovat ať se to tady dá vše dopořádku a k Vaši představě.
Znovu zopakuji , Děkuji partě která tuto ledovou plochou dráhu uspořádala v tak náročných podmínkách a stísněných možnostech pro parkování. Havel
Alois Havel
 
Příspěvky: 161
Registrován: pon úno 12, 2007 15:34
Bydliště: KOPŘIVNICE
Karma: 1

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod FCB » pát úno 24, 2012 0:32

.
Naposledy upravil FCB dne pon dub 02, 2012 15:31, celkově upraveno 1
FCB
 

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod washek » pát úno 24, 2012 8:29

Opravdu nevím proč tu řešíte to, že redaktoři TV Junior (a doprovodný "štáb") naplatili vstupné. :x Přeci jen je nutné brát tu jejich "práci" jako určitou formu reklamy, která by měla podpořit (zvýšit) návštěvnost v dalších ročnících (snad to bude dříve než v roce 2027). Je to podobné tomu, když nějaký výrobce sportovního oblečení zdarma obléká úspěšného sportovce (nebo sportovní tým), je to prostě oboustranně výhodné. Pokud by např. vaše firma tuto akci nějakým způsobem propagovala (třeba reklamní nápis na autech, co zásobují obchody zbožím), tak určitě dostanete zdarma VIP vstupenky pro sebe (a celou rodinu). :wink:
washek
 

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod Jarda » pát úno 24, 2012 10:36

Tož pane Havle-alihlav,jako zainteresovanému člověku,který je z fochu,určitě moc dobře víte co a jak organizovat.Jste zřejmě ten nejchytřejší člověk na zemi a s tím co vidíte se okamžitě podělíte s jinýma.Že jo!Jaké máte pocity to mi je naprosto jedno,koloběžkový závod uspořádám tak leda pro Vás.Nemám ve zvyku se chlubit a taky nemám ve zvyku si stěžovat!
Urážet to vy umíte,to jsem již zjistil.
Takže za tím,co jsem zde výše napsal si stojím a názor nezměním.Tu partičku nadšenců,kterou obhajujete,můžete obhajovat dál!Nemusím jezdit nikam,abych věděl,že např.při organizaci akce tuning v Kopřivnici,se pořadatelé snaží zabezpečit akci tak ,aby problémy v dopravě nebyli.T.z.s tím související přijmutá opatření-spolupráce s IZS - hasiči,ZS,PČR,MP.
A to se v tomto případě určitě nestalo!
Takže pane Havle,před tím,než zde zveřejníte opět nějaký rýpavý příspěvek a podělíte se s ostatníma -jak to vy umíte - zkresleným způsobem o všem,co jste kde viděl ,se nad sebou raději zamyslete.
Je mi vcelku jasné,že Vám někteří lidé a dějící se věci kolem sedí hluboko v žaludku,ale to Vám nezbude nic jiného,než se jít vyzvracet.
A co se týče zastupitelstva,můžete dělat Telaříkovi tajemníka...pokud Vás bude chtít.
Mimochodem do zastupitelstva jsem již kandidoval.Ale u nás je zvykem volit staré osvědčené ryby,tak jsem utřel nos,ale když se mi tam podaří dostat,tak Vám slibuji,že si Vás vemu jako poradce při konání koloběžkových závodů do kopce!

S pozdravem J.
Jarda
 

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod Alois Havel » pát úno 24, 2012 12:48

:lol: pane Jardo já Vás musím doslova srát nebo je to neskonalá závist?? Opravdu vážně bych Vás rád poznal,ale k tomu Vy nemáte odvahu. :roll: :lol: :D
Zvláště pro Vás další bod mého desatera:lidská závist je projev vlastní neschopnosti. :lol:
Alois Havel
 
Příspěvky: 161
Registrován: pon úno 12, 2007 15:34
Bydliště: KOPŘIVNICE
Karma: 1

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod antikopr » pát úno 24, 2012 15:53

alihav píše:Opravdu vážně bych Vás rád poznal,ale k tomu Vy nemáte odvahu.


Podle mě je to jeden z městských policistů. Zkuste zajít na městskou policii a zeptat se jestli tam pracuje nějaký Jarda :-) Třeba se s ním opravdu poznáte.
antikopr
 

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod Jarda » pát úno 24, 2012 16:49

Antikopre (lobbista),budeš muset zapátrat trošku více a najít ten správný směr.
A mimo jiné pane Havle,vůči vám nemám osobně nic,jenom nesouhlasím s některými názory,které prezentujete,ale jaksi jsem doposud nepřišel na to,jestli to děláte účelově,nebo jenom z neznalosti věci.Na určité věci jste mi již odpověděl ve vaších příspěvcích.A závidět Vám nemám co!Ledaže ten důchod,protože naše generace bůhví jak dopadne.O tom,že se budeme mít jako dnešní důchodci,tak to si již dávno nemyslím...
A s tím vaším desaterem jděte někam,o tom si myslím své - káže vodu píti a sám pije víno-ve zkratce.Vy jste si začal...
Ale to jsme trošičku od mého tématu odbočili.
Jarda
 

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod Alois Havel » sob úno 25, 2012 16:52

Zdravím pana "Jarouška" :D
už jsem myslel,že jste dostal odvahu a přijal mé pozvání na pokec,ale nestalo se.Ve schránce se mi tento týden objevil list o kterém jsem si myslel,že je od Vás,ale jak jsem se začetl tak to nebylo od Vás,ale o Vás.Jedna osoba mi sdělila kdo jste a čím se "živíte"Protože jsem sklerotik na jména a osoby o kterých bývá řeč tak musím nejdříve vidět a proto Vám to sděluji až nyní.Musím uznat ,že jsem ale jen trošku překvapen. :cry:
"Z vidění"se známe a jen Vás ujistím,že Vás oslovovat ani zdravit nebudu ať nemáte ze mě nějaký mindrák a nemusel se jít vyzvracet jak jste doporučoval Vy mi.Opravdu Vám nepřeji aby se Vám udělalo špatně.
Hezký den Vám přeje Havel.
Alois Havel
 
Příspěvky: 161
Registrován: pon úno 12, 2007 15:34
Bydliště: KOPŘIVNICE
Karma: 1

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod Jarda » sob úno 25, 2012 22:19

Tak teď jste na to kápl,sice Jaroušek nejsem,ale to nevadí.Konfidenti a jejich teorie jsou všude.
"Živím se poctivou prací" i když to vy vidíte asi jinak! ALE TO SI PROBERTE JAK CHCETE! A věřte mi,po přečtení Vašich příspěvků mi bylo opravdu několikrát špatně a to nemluvím o Vašich dopisech a emailech,které posíláte na ty -dle Vašeho názoru-správná místa!
Za to Vám vyřizuji pěkné pozdravení!...
Toliko na konec!A teď se jdu vyzvracet!
Nemějte obavu o mé zdraví,Já to zvládnu!
Je mi Vás vcelku líto,ale na druhou stranu již konečně vím ,co jste to za člověka.Můžete se klidně dál schovávat za svý desatera a oblbovat s tím někoho dalšího....
Jarda
 

Re: Ledová plochá dráha v Kopřivnici-větřkovice

Příspěvekod FCB » sob bře 10, 2012 13:34

.
Naposledy upravil FCB dne pon dub 02, 2012 15:31, celkově upraveno 1
FCB
 

Další

Zpět na Obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník

cron