Spravcovstvi na ZS Obrancu miru

Pravidla fóra
Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany a k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici, k němuž slouží téma „Radnice odpovídá“. Městský orgán odpovídá standardně na dotaz pouze jednou. V případě, že přispěvatel žádá doplnění odpovědi, je nutné, aby dále postupoval podle zák. 106/1999 Sb.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Město Kopřivnice si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám. Na diskusní fórum nesmí být rovněž vkládány přispěvky a odkazy podporující politická a názorová hnutí.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky, které se netýkají tématu, nebo mají hrubý, urážlivý či jinak nevhodný obsah, mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.

Re: Spravcovstvi na ZS Obrancu miru

Příspěvekod Randalf » čtv čer 14, 2012 8:36

A dopadlo to jako obvykle, zase jedno křivé obvinění - http://www.koprivnice.cz/index.php?tema ... anek=14321
Randalf
 

Re: Spravcovstvi na ZS Obrancu miru

Příspěvekod viamoravica » pát čer 15, 2012 18:53

Houby křivé obvinění.Naučte se číst.
Kdyby to bylo křivé obvinění tak by pan ředitel neváhal a pana Telaříka obratem zažaloval.
viamoravica
 

Re: Spravcovstvi na ZS Obrancu miru

Příspěvekod Randalf » sob čer 16, 2012 0:31

Nemyslím si, že pan ředitel má potřebu se zabývat Telaříkem, ale k tomu se musí vyjádřit sám.
IMHO má Telařík coby zastupitel dost nástrojů na to, aby konal v zájmu občanů. Jenže místo toho jen podává TO, kterými pouze blokuje projekty města, což přináší zpozdění a tím i škodu...
Randalf
 

Re: Spravcovstvi na ZS Obrancu miru

Příspěvekod Koprivnican.cz » sob čer 16, 2012 0:45

viamoravica píše:Houby křivé obvinění.Naučte se číst.
Kdyby to bylo křivé obvinění tak by pan ředitel neváhal a pana Telaříka obratem zažaloval.

a nestalo se to náhodou?
V článku stojí :"Zároveň policie také neučinila závěr, že by se nějaká osoba v mediálních přestřelkách, které celou záležitost doprovázely, dopustila přečinu pomluvy. Na to, že se mohl stát terčem pomlouvačné kampaně, zase ve svém oznámení upozorňoval ředitel školy a radní Lumír Pospěch." :roll:
Koprivnican.cz
 

Re: Spravcovstvi na ZS Obrancu miru

Příspěvekod PatMat » ned čer 24, 2012 22:31

Pomluva z pohledu lidového vysvětlení je tehdy, pokud v nepřítomnosti některé osoby o ní vykládáte nepravdu. V případě, že to říkáte té osobě do očí a je to pravda, nejedná se o pomluvu , ale jednání poměrně v zahraničí (né u nás), označováné jako jednání čestné, tedy na rovinu. Svolal bych k tomu seminář a autorativně bych vysvětlil co je to pomluva. Předběh mne jeden slavný ministr.

K pojmu zneuživání demokracie jsem se ještě nedostal. Jestli to není já kradu, já mám moc, ostatní držte huby a krok. :D
PatMat
 

Předchozí

Zpět na Obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník

cron