Mládež proti drogám

Pravidla fóra
Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany a k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici, k němuž slouží téma „Radnice odpovídá“. Městský orgán odpovídá standardně na dotaz pouze jednou. V případě, že přispěvatel žádá doplnění odpovědi, je nutné, aby dále postupoval podle zák. 106/1999 Sb.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Město Kopřivnice si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám. Na diskusní fórum nesmí být rovněž vkládány přispěvky a odkazy podporující politická a názorová hnutí.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky, které se netýkají tématu, nebo mají hrubý, urážlivý či jinak nevhodný obsah, mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.

Re: Mládež proti drogám

Příspěvekod Max. » pon bře 05, 2012 10:46

Jardo, až nyní jsem se dostal k tomu, abych pečlivě pročetl Váš odkaz... Autor je viditelně mimo mísu, když označuje italské Casapound jako neonacisty. To jen dokazuje mé tvrzení, že za neonacistu je považován téměř každý systému nepohodlný. Casapound je sociální hnutí, které například pomáhá sociálně slabým rodinám najít bydlení a zajistí jeho částečné financování, pořádají dobročinné akce pro sociálně slabé skupiny, snaží se ostře stavět proti privatizaci státního sektoru, dokonce nedávno založili i odborovou organizaci. Nevím, ale mě to moc k nacismu nesedí... Dále se tam píše o Autonomních nacionalistech. Už z názvu je patrné, že o nacisty nepůjde. Sledoval jsem jejich lokální web a v článcích a prohlášeních mi nepřišlo, že by podporovali nějaké vraždění atd., spíš naopak prohlašovali, že odmítají všechny totalitní ideologie 20.století... Pro ilustraci bych zde hodil odkaz na ty stránky, aby jste mohl posoudit, ale byl by stejně smazán, tak pokud by jste měl zájem, tak jedině skrz soukromou zprávu .
Max.
 

Re: Mládež proti drogám

Příspěvekod Jarda » pon bře 05, 2012 12:36

Jarda
 

Re: Mládež proti drogám

Příspěvekod Max. » pon bře 05, 2012 13:05

Jardo, je expert a "expert"... Jeden je nestranný a nezaujatý , další jsou zaplacení a pracují pro jisté lidi. Na základě takových zaplacených "expertů" jsou následně vězněni a souzeni mladí lidé za své názory. Nedávno jeden takový "expert" složil svou funkci, kdy veřejné posléze přiznal, že byl zaujatý, to už o něčem vypovídá. :) Jinak opět je zde spojován pojem neonacismus s "svobodní nacionalisté a autonomní nacionalisté", i lajk musí uznat, že si to odporuje! Budu se opakovat, ale autonomové často ostře vystupují proti nacismu. Ale samozřejmě se i mezi nimi mohou najít černé ovce, ale ty jsou všude. V parlamentních spolcích jsou korupčníci, zloději, lháři - to je asi v pořádku. Ale nebezpeční jsou mladí nespokojení lidé. Nepochopitelné...

"útoky na romy přibude"....... A opět za tím budou ti zlí neonacisté, ještě že je tu máme, aby se to vždycky na někoho mohlo hodit :) Celé Šluknovsko, Mostecko, Ostravsko, Karvinsko jsou potom jen náckové :roll: A drazí romové jsou jen oběti neonacistů, vždyt to je k smíchu :D
Max.
 

Re: Mládež proti drogám

Příspěvekod Max. » pon bře 05, 2012 13:14

Třeba tento hoch byl mnoha lidmi označen za neonacistu jen proto, že skládá hudbu proti NWO (New World Order-Nový světový řád) a proti současnému systému. Co na tom, že mu v druhém clipu vystupují lidé různých národů :) Možná se Vám nebude líbit hudba , ale zkuste to zkousnout kvůli textům, možná Vám to trošku otevře oči :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=xCjL17CY14M

http://www.youtube.com/watch?v=y9ouVCrp ... ure=relmfu
Max.
 

Re: Mládež proti drogám

Příspěvekod knp » pon bře 05, 2012 15:44

Max. píše:Pak bych, Vážený pane, rozlišoval pojmy jako nacismus, nacionalismus, národní socialismus... Dnes se to plete všechno dohromady, přitom každý pojem znamená úplně něco jiného.


Myslim ze tyto pojmy zase tak rozlisovat nemusime:

Nacionalismus - Je založen na pojmu národ,... Nacionalismus staví na vědomí příslušnosti k jednomu národu (často související s vymezením vůči národu jinému).
Narodni socialismus - z německého Nationalsozialismus, zkráceným výrazem nacismus (Nacionální socialismus). Je pravdou ze byl mixem vice ideologii, ale to mu neubiralo na hruze.

Snad si neprejete zit v zemi kde budou povoleny vsechny projevy ruznych "ismu". Nevim jestli byste jasal nad tim,ze vam pod okny chodi pruvod s pochodnemi, ci ruzni fanatici pali vlajky statu, ktere by zrovna byly v nelibosti. Nerikam ze to co se deje ted je bez chyby, ale ma to svuj vyvoj.
knp
 

Re: Mládež proti drogám

Příspěvekod Max. » pon bře 05, 2012 21:59

S tím národním socialismem si dovolím nesouhlasit. Národní socialismus má kořeny hlouběji,než za dob tzv. Třetí říše. Nebo co taková Milada Horáková, národní socialistka, která stála v odboji proti Hitlerovi...? Hitler prezentoval NACIONÁLNÍ socialismus, který se od toho NÁRODNÍHO v mnohem liší. Dnes se třeba jako národní socialisté prezentují například i nová strana pana Paroubka LEV 21. Je nepochopitelné, jak jsou např. členové Dělnické strany sociální spravedlnosti souzeni za slovní spojení "národní socialismus", avšak Paroubek beztrestně toto spojení propaguje...

Ano, jsem pro to, aby si různí -isté mohli projevovat beztrestně své názory, o tom je dle mého názoru svoboda slova! Ale přál bych si, aby občané této země byli hrdí na svou zemi a na své kořeny a aby bojovali ze všech sil za svou svobodu.
Max.
 

Předchozí

Zpět na Obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník

cron