Důležité upozornění pro uživatele diskusního fóra

Pravidla fóra
Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany a k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici, k němuž slouží téma „Radnice odpovídá“. Městský orgán odpovídá standardně na dotaz pouze jednou. V případě, že přispěvatel žádá doplnění odpovědi, je nutné, aby dále postupoval podle zák. 106/1999 Sb.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Město Kopřivnice si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám. Na diskusní fórum nesmí být rovněž vkládány přispěvky a odkazy podporující politická a názorová hnutí.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky, které se netýkají tématu, nebo mají hrubý, urážlivý či jinak nevhodný obsah, mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.

Důležité upozornění pro uživatele diskusního fóra

Příspěvekod radek » čtv led 22, 2009 12:03

Žádáme všechny uživatele diskusního fóra, aby respektovali jeho pravidla. Příspěvky, které se nebudou týkat tématu, nebo budou obsahovat vulgární, xenofobní a jinak nevhodné výrazy, budou vymazány, případně bude jejich autorům na fórum zakázán přístup.

Pro sdělení osobního charakteru používejte funkci „soukromá zpráva“ (iokna v pravé části pod informacemi o autorovi příspěvku) .

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky.
Některé příspěvky jsou již předmětem šetření policie ČR.
radek
Site Admin
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř led 26, 2005 10:09
Karma: 1

Zpět na Obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron