Vyhláška ohledně uzavření provozoven v nočních hodinách

Pravidla fóra
Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany a k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici, k němuž slouží téma „Radnice odpovídá“. Městský orgán odpovídá standardně na dotaz pouze jednou. V případě, že přispěvatel žádá doplnění odpovědi, je nutné, aby dále postupoval podle zák. 106/1999 Sb.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Město Kopřivnice si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám. Na diskusní fórum nesmí být rovněž vkládány přispěvky a odkazy podporující politická a názorová hnutí.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky, které se netýkají tématu, nebo mají hrubý, urážlivý či jinak nevhodný obsah, mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.

Vyhláška ohledně uzavření provozoven v nočních hodinách

Příspěvekod Václav Novosad » pon bře 09, 2015 21:54

Dobrý den,
jsem z Valašského Meziříčí a již nějakým rokem pracuji v Kopřivnici v jedné větší firmě. Stejně jako někteří mí kolegové kteří také dojíždějí jako já řešíme jeden problém. Někdy se stane že se zde člověk zdrží na firemní oslavě nebo oslavě narozenin kolegy a v minulosti byla možnost počkat na první vlak v jedné z provozoven. Nyní po vaší nové vyhlášce není kde vyčkat na vlak.Čekárna se otvírá v 5:45. Zcela vážne se Vás tedy ptám zda-li by nešla daná situace nějak vyřešit (dřívější otevření čekárny,vstup na čip.kartu závislou na zakoupení lístku den dopředu,...) Děkuji.
Václav Novosad
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát úno 20, 2015 10:02
Karma: 0

Zpět na Obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 3 návštevníků

cron