dlažba cyklostezky na ulici Panská

Pravidla fóra
Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany a k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici, k němuž slouží téma „Radnice odpovídá“. Městský orgán odpovídá standardně na dotaz pouze jednou. V případě, že přispěvatel žádá doplnění odpovědi, je nutné, aby dále postupoval podle zák. 106/1999 Sb.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Město Kopřivnice si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám. Na diskusní fórum nesmí být rovněž vkládány přispěvky a odkazy podporující politická a názorová hnutí.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky, které se netýkají tématu, nebo mají hrubý, urážlivý či jinak nevhodný obsah, mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.

dlažba cyklostezky na ulici Panská

Příspěvekod Jiří Tomala » úte bře 11, 2014 0:54

Dobrý den,
dnes 10.3. 2014 jsem opět začal dojíždět na kole do průmyslové zóny v Kopřivnici a zjistil jsem, že dlažba cyklostezky na ulici Panské je stále v katastrofálním stavu.
Podnikne město nějaké kroky, aby tato nedávno postavená cyklostezka byla v pořádku?
Podle mě je potřeba tuto nekvalitní dlažbu ze dvou materiálů komplet vyměnit a použít dlažební kostky, ze kterých je vystavena cyklostezka, která vede např. centrem města.
Jiří Tomala
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte dub 30, 2013 8:32
Karma: 0

Zpět na Obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron