Noční střelba v Kopřivnici

Pravidla fóra
Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany a k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici, k němuž slouží téma „Radnice odpovídá“. Městský orgán odpovídá standardně na dotaz pouze jednou. V případě, že přispěvatel žádá doplnění odpovědi, je nutné, aby dále postupoval podle zák. 106/1999 Sb.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Město Kopřivnice si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám. Na diskusní fórum nesmí být rovněž vkládány přispěvky a odkazy podporující politická a názorová hnutí.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky, které se netýkají tématu, nebo mají hrubý, urážlivý či jinak nevhodný obsah, mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.

Noční střelba v Kopřivnici

Příspěvekod viamoravica » sob led 05, 2013 12:32

Město Kopřivnice už dávno není bezpečné pro zde bydlící občany a návštěvníky města.Ve večerních hodinách se hlavně na pěší zóně pohybují různá ožralá individua ,ktará s oblibou pořvávají a provokují za účelem vyvolání rvačky.
V této souvislosti by mne zajímalo jestli někdo neví o důvodu noční střelby která mne dnes 5.1. po 2.hodině v noci vzbudila.Napočítal jsem 5 výstřelů nejednalo se o žádné pyrotechnické rachejtle ale o střelbu z pistole.
viamoravica
 

Re: Noční střelba v Kopřivnici

Příspěvekod dutky » ned led 06, 2013 20:29

Zřejmě se jednalo o vyhnaní bezdomovcu městskymi stražniky kde neměli co dělat
dutky
 


Zpět na Obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron