Omezení rychlosti v Lubině

Pravidla fóra
Diskusní fórum slouží k výměně názorů mezi občany a k zodpovídání dotazů směřovaných na radnici, k němuž slouží téma „Radnice odpovídá“. Městský orgán odpovídá standardně na dotaz pouze jednou. V případě, že přispěvatel žádá doplnění odpovědi, je nutné, aby dále postupoval podle zák. 106/1999 Sb.

Odesláním příspěvku do diskusního fóra přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Město Kopřivnice si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám. Na diskusní fórum nesmí být rovněž vkládány přispěvky a odkazy podporující politická a názorová hnutí.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky, které se netýkají tématu, nebo mají hrubý, urážlivý či jinak nevhodný obsah, mohou být z diskusního fóra vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti na fórum zakázán přístup.

Omezení rychlosti v Lubině

Příspěvekod dalikace » pát led 04, 2013 11:24

Dobrý den

Zajímalo by mne, co město dokáže udělatt k neustálému překračování rychlosti vozidel na komunikaci vedoucí od kruhového objezdu / Jehlanu/ k mostu do Lubiny.
Je to trvalý problém, řešení jen v Dopravním značení je neúčelné. Proč nejsou v useku montovány např.dopr retardéry,atd.Situaci je třeba nějak řešit, než dojde k nejhoršímu,
zvláště kdy z bočních ulic ,jsou takměř hlavní cesty po odstranění zákazových značek cca před 2 lety a tyto slouží i jako cyklistické stezky, nově od Příbora.
dalikace
 

Zpět na Obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron